Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U nas legalizacja jest niemożliwa - nie w tym Pisowskim kraju. Chyba że Biedroń by był prezydentem, bo miał to tego podejście bardziej otwarte - jak i zresztą do innych tematów ? 

Miło by było legalnie palić, ale cóż. 

Lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zielonyjamajczyk napisał:

U nas legalizacja jest niemożliwa - nie w tym Pisowskim kraju. Chyba że Biedroń by był prezydentem, bo miał to tego podejście bardziej otwarte - jak i zresztą do innych tematów ? 

Miło by było legalnie palić, ale cóż. 

Nienawidzę polityki. Biedroń to śmiech na sali. Powinni go spalić na stosie jak  biedne czarownice 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew Każdy ostatni wybór podczas wyporów prezydenckich, był mniejszym bądź większym złem dla nas obywateli. Ale my jesteśmy daleko za rozwiniętymi krajami. Kraj bardzo nie tyle że religijny tylko kościelny. 

W tej chwili największy dochód przynosi alkohol, a jego cena i tak ciągle rośnie - tak samo jak tytoń. Akcyzy są bardzo wysokie - dla niby walki z uzależnieniami. Więc polityka kręci się by nie dorzucać kolejnych powodów do kolejnych uzależnień. 

Nie sądzę by w tym temacie coś się zmieniło.  Byłem kilkadziesiąt razy w Holandii - starając sobie to porównać z naszymi warunkami nie jestem w stanie. 

Jebać i się nie bać. Trzeba robić swoje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zielonyjamajczyk napisał:

Chyba że Biedroń by był prezydentem

biedronka prezydentem ? śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zielonyjamajczyk napisał:

@Szym No ja na niego nie głosowałem. 

Ale  był za legalizacją. Taka prawda.

Legalizacja swojego odbytu... Ja kiedyś myślałem że Biedroń jest oświecony    ale to głąb Kukiełka medialna  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Wysłuchałem wywiadu który miał z Cejrowskim. Pewne jego poglądy mi się podobały, dlatego jakiś plus złapał. Następnie przyjrzałem się, i niestety jego polityka nie jest mi bliska. Dlatego mój głos oddałem na kogoś innego. Tyle w temacie. Ale jak ktoś na niego głosował - to miał takie prawo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym I tak mnie dymią na podatkach i tak. Prowadzę firmę i niestety prawie połowę oddaje. Czy myślisz że jakikolwiek prezydent miałby władzę to zmienić ? Co Ty pierdolisz. U nas prezydent to osoba reprezentatywna kraju, a nie osoba rządząca. Chyba każdy wie kto w Polsce ustala podatki i sprawuje władzę ?!

Co Ty jeszcze żyjesz za czasów jak Król był w Polsce ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym  ? skończmy polemikę na ta temat POLITYKI. Olać to. 

Wnoszenie, wetowanie i naciskanie - to nie jest forma wykonawcza. 

Ostatnie zdanie i tak należy do kogoś innego.

Lepiej szczęścia szukać samemu, niż oczekiwać że da nam ktoś inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...