Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Z racji tego, że jestem tu nowy nie wiedziałem e jakim temacie dodać ten post i innego forum o podobnym temacie nie znalazłem. 

A więc tak, czy ktoś z wad używa olejku z cbd? Potrzebuje trochę informacji na temat tego który jest najlepszy na sam początek. Najlepiej ten z 5% i ten z 10%. Skąd najlepiej kupować bo słyszałem że e Czechach są lepsze niz tu ale czy to prawda to chce sie dowiedzieć. Jakby ktoś był w temacie i sam używał to proszę o odpowiedź i najlepiej jak najwięcej wskazówek i opinii z własnych doświadczeń. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na stres, bezsenność i takie ogólne problemy. Ten 10% dla osoby z rodziny na duży stres i problemy ze zdrowiem dokładnie nie wiem jakie. Ogólnie czytałem trochę o tym ale chciałbym sie dowiedzieć od osoby która stosowała i jakie były efekty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się dowiedzieć jak na kogoś działały, a jak porównasz problemy zdrowotne ? Jak nie wiesz z kimś ktoś się zmaga?! Strasznie nie lubię takich postów bez sensu. Jak się stresujesz to weź neospazmine, albo polecam dobrego psychiatrę. 

Takie ogólne problemy - polecam rozwiązać, a nie szukać cudów.  Ile Ty masz lat ? 15 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zielonyjamajczyk napisał:

Chcesz się dowiedzieć jak na kogoś działały, a jak porównasz problemy zdrowotne ? Jak nie wiesz z kimś ktoś się zmaga?! Strasznie nie lubię takich postów bez sensu. Jak się stresujesz to weź neospazmine, albo polecam dobrego psychiatrę. 

Takie ogólne problemy - polecam rozwiązać, a nie szukać cudów.  Ile Ty masz lat ? 15 ?

Jamajczyk  mordo  czasami ciężko jest mówić o chorobie  bliskiego zwłaszcza gdy  to coś poważnego... Ja naprzyklad kiedyś dodając tu posta też zastanawiałem się czy napisać  że moja miłość ma stwardnie rozsiane. A propo CBD  to kupowałem w Belgi sprowadzane ze Szwajcari.. Działało   była spokojniejsza. I się nie czepiała o nic ?spala dobrze i wstawał dobrze wiedz  napewno działało ?(CZŁOWIEK NIE WYSPANY. CZŁOWIEK PRZYJEBANY) TERAZ ZAMÓWIŁEM  CBD z Dutch Passion. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew Jak chcesz na stwardnienie bo to bardzo mi bliskie - to tylko połącznie CBD z RSO.  Efekty są niesamowite. Ale leczenie albo ukradkiem w PL i mam namiary na lekarza co może Cię poprowadzić czy dziewczynę Twoją, albo wyjazd do Holandii na kilka msc. 

Samo CBD nie zaradzi tutaj. Ja rozumiem że różnie się posty piszę, ale te forum jak i inne podobno to kopalnia wiedzy, i czasami są pytania które padają dla mnie bez sensu. Mamy czasy o wiele lepsze niż 15 lat temu i dostęp do informacji zrobił taki postęp że głowa mała.  Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Może i ja lewą nogą wstałem, przepraszam. Wkurwia mnie sytuacja w kraju i braku normalności w codziennym życiu, emocje za wysoko sięgają, a towar w produkcji.

SAM MYŚLĘ o zrobieniu RSO dla ojca chorego na raka, myślę że jak tylko już sezon pozwoli na outa, to ruszam z tematem. Bo w indoor przy moich możliwościach w boxie na to nie pozwoli, albo z 3 lata bym musiał zbierać plony ? 

Aczkolwiek ostatnio jeden kocur wrzucił ponad 120 gr z AKacza i byłem w mega pozytywnym zaskoczeniu. 

No nic, konopie to złoto. A farmacja to zło w pełnym calu. Rynek i jego wartość nie pozwoli na zdrowotne działanie tych pięknych roślin.

Z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zielonyjamajczyk napisał:

@13crew Jak chcesz na stwardnienie bo to bardzo mi bliskie - to tylko połącznie CBD z RSO.  Efekty są niesamowite. Ale leczenie albo ukradkiem w PL i mam namiary na lekarza co może Cię poprowadzić czy dziewczynę Twoją, albo wyjazd do Holandii na kilka msc. 

Samo CBD nie zaradzi tutaj. Ja rozumiem że różnie się posty piszę, ale te forum jak i inne podobno to kopalnia wiedzy, i czasami są pytania które padają dla mnie bez sensu. Mamy czasy o wiele lepsze niż 15 lat temu i dostęp do informacji zrobił taki postęp że głowa mała.  Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Może i ja lewą nogą wstałem, przepraszam. Wkurwia mnie sytuacja w kraju i braku normalności w codziennym życiu, emocje za wysoko sięgają, a towar w produkcji.

SAM MYŚLĘ o zrobieniu RSO dla ojca chorego na raka, myślę że jak tylko już sezon pozwoli na outa, to ruszam z tematem. Bo w indoor przy moich możliwościach w boxie na to nie pozwoli, albo z 3 lata bym musiał zbierać plony ? 

Aczkolwiek ostatnio jeden kocur wrzucił ponad 120 gr z AKacza i byłem w mega pozytywnym zaskoczeniu. 

No nic, konopie to złoto. A farmacja to zło w pełnym calu. Rynek i jego wartość nie pozwoli na zdrowotne działanie tych pięknych roślin.

Z fartem

Zgadzam się morda  w pełni. Powiem Ci ze tez  patrzę  jak przydzialac z tym RSO. Narazie  pije krople CBD. My w Belgi jesteśmy tyle dobrego. Ze ma tu leczenie  kontrolę co 3 miesiące. W sumie   nie wiele za to płaci.....  Jaks kurwa źle skonstulowala świat że wszystko co dobre, zdrowe.,i NAJSSSS kosztuje krocie i jest  ciężko dostępne.  MOWA TU O WSZYSTKIM. GDZIE TYLKO NIE ZERKNE.      miejmy nadzieję że  świat zmini się na lepsze..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sporo zachodu w produkcji. Kurna 500 gramów na 50-60 ml olejku. I jego produkcja zagrożona wybuchem ? Trzeba już mocno się w temacie zagłębić, albo schować w lesie jak producenci KOKI w Meksyku. 

Bo kupić RSO to kurna spory wydatek. Ale co się dziwić. 

Aczkolwiek znam bardzo dobrze 2 osoby, u których na własne oczy widziałem wyleczenie w sytuacji gdzie lekarze już rozłożyli ręce, właśnie dzięki RSO.

Gdyby to było dostępne, to dzieciaki w hospicjach wyciągałyby się do życia.

Gdybym miał dużo kasy to bym im pomagał ! Jebiąc cały ten pojebany system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk No może zbyt ofensywnie zareagowałeś ale rozumiem. Szukałem, czytałem trochę ale są stare posty a chce sie dowiedzieć jak jest teraz. Potrzebuję tylko informacji skąd najleojej teraz zamówić i czy te czeskie i polskie sie jakoś różnią. I jak wy zaczynaliście to od jakich % i co wam to dało. To tyle. Sory że ten post wywołał tyle agresji ale czytam już trochę o tym i wolałem dostać jakąś świeżą odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piwko21cm do Ciebie nikt agresji nie ma. Tylko do panującego rządu. 

Teraz wybór duży, nie będę polecał sklepów, ale i czeskie i polskie są dobre. Na początku nie można za dużo bo można biegunki dostać ? co mi dało ? Myślę że lepsza przemianę materii. Co do snu i większego spokoju różnicy nie odczułem . Wkurwiam się jak wcześniej ? dlatego lepsze dla mnie palenie niż olejkowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk a na temat tego co sie odpierdala w Polsce to sie nie wypowiadam bo to szkoda nerwów. 

Co masz ba myśli za dużo? Na każdym olejku jest dawkowanie czy chodzi ci o to żeby na początku brać mniej niż zalecane? 

A polecasz coś z cbd innego niż olejki?bo zapalić to wiadomo haha ale zacząłem robić sobie przerwy bo codziennie to już mi nie odpowiada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zwiększać dawkę. Od połowy zacząć. I do góry.  Bierz olejek. Sprawdzisz i będziesz wiedział jak Twój organizm zareaguje. Każdy inaczej znosi. Jeden lepiej , drugi gorzej. 

Nie zaszkodzi na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł i w porównaniu do innych   które kupowałem  jest o wile lepszy. 2 krople a   krótki sen w połowie dnia  był taki blogi przyjemny relaksacyjny odprężony. Cena teraz u nich jest promocyjna. Jakieś 40 euro z 70 e... Wiedz warto....  FAJNIE  BY BYŁO JAK KTOŚ BY POLECIŁ JAKIEŚ DOBRE SPRAWDZONE  FIRMY OLEJKÓW  CBD.    Z czasem zakupił bym gdzie indziej  dla  większego porównania... . 

IMG_20201104_131922.jpg

W dniu 30/10/2020 o 11:16, zielonyjamajczyk napisał:

No sporo zachodu w produkcji. Kurna 500 gramów na 50-60 ml olejku. I jego produkcja zagrożona wybuchem ? Trzeba już mocno się w temacie zagłębić, albo schować w lesie jak producenci KOKI w Meksyku. 

Bo kupić RSO to kurna spory wydatek. Ale co się dziwić. 

Aczkolwiek znam bardzo dobrze 2 osoby, u których na własne oczy widziałem wyleczenie w sytuacji gdzie lekarze już rozłożyli ręce, właśnie dzięki RSO.

Gdyby to było dostępne, to dzieciaki w hospicjach wyciągałyby się do życia.

Gdybym miał dużo kasy to bym im pomagał ! Jebiąc cały ten pojebany system.

Morda a znasz może firmy które sprzedają RSO?   

 

Marzy mi się by ktoś na tym proteście szedł z banerem (Legalizacja!) 

,, Referenda przeprowadzane były we wtorek razem z wyborami prezydenta i Kongresu w kilkunastu stanach.

W jednym z najciekawszych głosowań, Oregon na zachodnim wybrzeżu zdecydował stosunkiem głosów 59 proc.- 41 proc. o dekryminalizacji posiadania i użytku niewielkich ilości wszelkich narkotyków, w tym kokainy i heroiny. Oregon zostanie pierwszym stanem, gdzie będzie obowiązywać takie prawo. Według nowego prawa, osobom przyłapane na posiadaniu niewielkiej ilości zakazanych substancji będzie grozić jedynie mandat w wysokości do 100 dol. Osobom tym będzie również proponowana terapia, sfinansowana przez podatek ze sprzedaży marihuany.

W innym głosowaniu w Oregonie zalegalizowano również terapie z użyciem grzybów psylocybinowych (halucynogennych).

Tymczasem w stołecznym Dystrykcie Kolumbii aż 75 proc. wyborców poparło inicjatywę dekryminalizacji posiadania, dystrybucji i hodowli grzybów i roślin halucynogennych. Legalna sprzedaż tych narkotyków nie zostanie oficjalnie dopuszczona, ale prokuratorzy nie będą mogli wnosić zarzutów w tej sprawie, a złamanie zakazu będzie skutkować najwyżej mandatem.

W New Jersey inicjatywę legalizacji marihuany na użytek rekreacyjny dla osób powyżej 21 r.ż. poparło 66 proc. wyborców, zaś w Dakocie Południowej - 53,5 proc. Poza tymi dwoma stanami referendum na temat dopuszczenia tego narkotyku odbyło się także w Arizonie i Montanie. W obydwu zwolennicy legalizacji mają znaczną przewagę, ale nie podliczono jeszcze wszystkich głosów. Jeśli wyniki te potwierdzą się, liczba stanów, gdzie marihuana jest legalna wzrośnie do 15.

W dwóch stanach głosowano nad inicjatywami dotyczącymi aborcji. W Luizjanie niemal pewne jest przegłosowanie poprawki do stanowej konstytucji, stwierdzającej że nie daje ona prawa do aborcji. Tymczasem w Kolorado przeciwnicy aborcji przegrali referendum nad delegalizacją przerywania ciąży po 22 tygodniu. Przeciwko inicjatywie zagłosowało 59 proc. wyborców.,, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...