Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@WielebnyMerry No Witam Wszystkich ze względu ze jutro do domu przychodzi nowy najemca obejrzec dom musiałem dzis oficjalnie zrobic kose predzej nie pisałem ale dwie rosliny tzn easy bud i 60 day oddałem bratu do dalszej opieki poniewaz im było dłużej zbioru tak ze tego nie biore pod uwagę dzis zribilem kose 60 day i blue ksuch 2 z 4 ktore były gotowe łącznie daly 686 gram mokrego

Tak ze mysle ze 100 suchego będzie jak nic 

@Zielone krainy @zielonyjamajczyk @Cieniu

Jutro dodam fotki z suszarki 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiler90  nie przenosiłem tylko robiłem kose i chowałem do bardzo dyskretnej suszarki bo dzis albo jutro przychodzą oglądać mieszkanie nowi najemcy i nie za dobrze by było jak by ktoś boxa zobaczyl 😂 a tak suszareczka z kartonu z wiatraczkami i filtrem dyskretna fajnie przykryta nic nie słychać ani nie czuc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521  Nie zazdroszczę, nie chciałbym musieć przeprowadzać przymusowej szybszej ścinki ze względu na niechcianą wizytę osoby, jaka będzie zaglądała w każdy kąt domu. A do tego suszenie w tym samym miejscu, w jakim zjawi się obca osoba i będzie " węszyła" oznacza lekki przypał, bo może coś wywąchać. U mnie dzisiaj wypada 72 dzień roślin na flo, będę dzisiaj testował dwa małe topki pochodzące od Purple Haze, jakie się suszą od 4 dni.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Przemol8521 napisał:

ale dwie rosliny tzn easy bud i 60 day oddałem bratu do dalszej opieki

Jak oddałeś to musiałeś je przenieść 😅 chyba ze brat w tym samym domu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Boże, dom bliźniak może ma lub jaki szeregowiec, przecież w auto można spakować po ciemku i przypadku nie ma.

Kolega kiedyś wujkowi dał i niusl przez ulicę z 300m i nie było przypadku mimo że 3 liście zgubił, fakt krzaki były zakryte czarnymi workami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Suszy rośliny w domu, gdzie przyjdą obcy ludzie oglądać cały dom. W pierwszych dniach suszenia zapach roślin jest szczególnie intensywny, jak obcy ludzie będą łazili po domu i zaglądali to tu to tam , a na tym polega oglądanie domu / mieszkania przed wynajmem to mogą coś wyczuć, a jakby wyczuli to nie wiadomo, co by z tym dalej zrobili. Ja na pewno na własnym przykładzie wolałbym tego nie sprawdzać czy po wyjściu z domu zadzwonią z donosem czy nie zadzwonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy spokojnie mieszkam w państwie gdzie mozna spożywać bo jest traktowane jako samo okaleczanie się:) kazdy kumaty wie gdzie @Kiler90 tak dalem bratu mieszkamy na tej samej klatce i piętrze 😉 @Zielone krainy tak susze w domu nikt nic nie skumal suszarka zrobiona z kartonu kazdy kawałek w taśmie przezroczystej szczelne 100% nowy filtr w kartonie na zewnątrz wyciag mojej roboty 20 db maksimum przy 2x wiatrakach 120m3h 🙂 przy 12v kazdy ma swoj łeb zrobilem to z glowa karton zrobiony tak i schowany ze nie wyglądał jak co kolwiek zapachu i dźwięku wentylatorów 0 więc bez przypału 🙂☺ obok wlaczony pc szuk hmm z pc ? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy w pl to bym był w dupie po drugie w państwie którym mieszkam mam wydaną recepte na medyczna marihuane na ból pleców i bezsenność i nie ukrywam ze w domu tez mam w tym momencie 30 g medyka 21thc z aurory z kraju w którym mieszkam to mnie chroni dodatkowo tak ze luzik.  Dam znać jaki wynik suchego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 o to mi chodziło, bo nawet gdzie uprawa jest legalna transport kwitnących krzaków osobówką, przez miasto to jest coś pełnego podziwu oczywiście, tak żeby rośliny nie ucierpiały. 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Kiler90 @WielebnyMerry @zielonyjamajczyk  dziękuję wszystkim za pomoc ! jeszcze 1-2dni suszenia i będą gotowe mniejsze łodygi zaczynają się już łamać.  Dzis sprawdzałem na ile sa suche wrzuciłem przy okazji na wagę mam 120g więc doschna jeszcze mysle ze 100 będzie z dwóch roslin . 😉 pozdrawiam fotoleracje uważam za zakończoną @Tester

IMG-20210114-WA0007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 kurcze nie wyłapałem. Zacząłeś od 4 roślin a skończyłeś na 2? Czy po prostu 2 jeszcze rosną? 😉

Który to 69 Day grapefruit? Jak generalnie wrażenia z tej rośliny? U mnie dojdzie pewnie jako druga do ścinki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wesolybudda easy bud i blue kusch poszły pod opiekę brata i to on już z nich cos tam będzie miał bylem dzis u niego fajnie idą ja ściąłem same 2x 60 day wyszlo mi 110g suchego . Odczucia hmm faza fajna strasznie siadająca na głowę z jakimiś przejawami rozkmin typu czy mi na pewno serce dobrze bije itp wiadomo jak jest ale fajnie wchodzi 😂 troche śmiechu tez jest , nie jest to samo co wiadomo bluegum czy gorilla glue ale naprawdę polecam fajne lajtowe zioło trzyma jakies 2-2,5h 

Oczywiście juz planuje kolejnego growa bogatszy o doświadczenie tym razem pójdzie 4x BubbleGum (Sezony) również w biobizz ale lightmix i doniczkach materiałowych 🙂

Edytowane przez Przemol8521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...