Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy dzięki ale one są po mega przejściach przez ten biobizz ale juz wszystko w normie podejrzewam ze były by bardziej spuchnięte gdyby nie ten biobizz i informacje o nim malo kto wiedział o co biega jednak @Mieszko1 mega pomogl ! beda zbiory! 

@Zielone krainy hmm mylisz sie 😀 moje rosliny maja ten wiek od wyjścia z ziemia weg+flo 🙂 mam szybkie odmiany które mają 5-7 tyg kwitnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 Ładnie lecą, jak to 54 dniowe rośliny. Moje najstarsze mają już 79 dni i jeszcze końca nie widać. Koniec pewnie będzie u mnie w dniu 105-piątym. No ale mamy inne rośliny, więc nie ma czego porównywać. Jaki chcesz mieć kolor trichomów przy ścince?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w Polsce akurat tutaj mniejszy przypał ale jakoś na połowie stycznia musze sie przenieść nie wiem czy panny dojdą bo jeśli nie to będę musiał je przetransportować jakoś w doniczkach i jakis workach 😆 ew do końca stycznia mogę jakoś je potrzymać potem przenieść same topy do suszenia 😁 musze to jakoś rozkminic🙂

@Zielone krainy ale tak jak mowie będę musiał je trzymać tyle czasu ile sie da ew pozniej transport topów do suszenia mi zostanie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521  Same topy przetransportować to nie problem, gorzej z całymi roślinami, ale jak mieszkasz w miejscu, gdzie przypału się bać nie musisz, to jak masz konieczność to je przenieś. Nie wiem tylko, jak z temperaturami tam, gdzie mieszkasz, jak bardzo niskie to może się to odbić na plantach, jakie doznają szoku temperaturowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521  To ile czasu zostało do ścinki zależy w dużej mierze od tego czego oczekujesz po paleniu, jak chcesz energetyka to nie wiele zostało ci do ścinki, a jak chcesz kanapowca to musisz poczekać do momentu, jak trichomy zaczną nabierać barwy bursztynu, a to trochę jeszcze potrwa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 30-40% bedzie i robie kose @zielonyjamajczyk No wchodzą powoli poczekam na jakies 30% max 40% i bede kosil szczerze dzis ostatni raz podaje nawozy przy podlaniu i za 4 dni flusch wiec moze i wyjdzie z 8-10 dni jakie będą takie będą 😄 ale ladnie ida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Ja bym obstawiał, że zajmie to dłużej, ale skoro tak mówisz to pewnie masz racje, bo masz w tej materii większe doświadczenie ode mnie. Pewnie się będziesz orientował , czy duża byłaby różnica w mocy i efektach działania zioła,  jakby porównać ze sobą roślinę, jaka miała przy ścince między 30 -40% bursztynu, a rośliną, jaka uzyskałaby 80 % bursztynu przy ścince?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...