Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Przemol8521 Przemol ostatnie dwa podlania piszesz. Hmm czyli coś mi się wydaje że ona za dużo wszystkiego ostatnio dostawała. Przelanie ? Hm możliwe. Sam wiesz jak lałeś. Już więcej nic nie wymyślę jak chłopaki piszą. Dałbym jej szanse dojść już spokojnie nie katując nawozami. @EneDue - myślę że jego rada tutaj już jest najrozsądniejsza.  Calmag i na tym koniec. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemol8521 Jak dla mnie znów biobizz i znów ten sam problem. Podlej 2-3 razy z pełną dawka nawozu z tabeli i bez regulacji ph, zobaczysz że sie poprawi.

 

PS. Pisałem już na ten temat w twojej fotorelacji. Wiem że większość słucha tylko wybranych osób z renoma ale zacznijcie wkoncu być chociaż trochę spostrzegawczy. 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 niesienie misji jest trudne. Napisałeś 2 razy o tym, jak ktoś będzie głodny wiedzy to znajdzie. Przeklej najwyżej to do działu nawozów organicznych. Ważne, że znalazłeś rozwiązanie problemu i zbierasz tego owoce. Wielki plus za to.

Wiele osób nie wie nawet, że są nawozy organiczne i mineralne i jak je stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik sam przed chwilą miałem takie problemy i wiem czym to się skończyło i nie chciałbym żeby komuś się to przytrafiło. Dzięki że zauważyłeś i doceniasz mój rozwój👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 Może to być rozwiązaniem problemów. Tego Ci @Przemol8521 życzę. 

PS. ta regulacja pH przy biobizzie to widzę jest magią. 

 

Teraz czas, na próbę. Zobaczymy. 🙂 Zastanawia mnie, jak to jest że lecisz uprawę, i na finale pojawia się problem. Jak mocno ziemia została zmodyfikowana że na koniec krzyczy pomocy ? Moje planty też na finiszu mają chujowe liście, ale nie zżarte. Tylko wjeżdża typowo jak przy niedoborach blado żółto. Ale dochodzą i puchną. 

@Mieszko1 Zmieniasz na następną biobizza ? Czy ta nauka pozostawi Cie przy nich ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk za dużo czasu i nerwów poświęciłem żeby teraz się na coś innego przerzucić 🤣 jak to mówią z nienawiści do miłości😁 napewno 3 uprawę puszcze na plagronie ale następna muszę sobie udowodnić ze zrobię dobra robotę na biobizz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 ja juz nigdy nie bede w tym leciał dziwi mnie to ze znajomymi leciałem jak ja ale na light mix i nie ma tych problemów ciężko mi stwierdzić o co kaman z tą ziemią 😂 ostatnio sprawdziłem ph pożywki bylo 7 przelałem przez świeża ziemie allmix bylo 4 😂 więc tym tez nie ma się co sugerować drugi grow plagron albo canna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pierwszy raz poszła tak duza dawka wedlug tabeli biobizz pozywka ph7 na litr dostał kazdy plant : bio grow 1ml bio bloom 4ml topmax 4ml az mam wrażenie że je spale podałem wedlug tabeli zobaczymy za 2-3 dni co się stanie 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...