Skocz do zawartości
MaciejLem

Pomoc w złożeniu growboxa idealnego

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, Szym said:

@doominik jaką masz wydajność wentyla?

bo mi wyszło na taki growbox 960m3/h taki wentyl

W dużym namiocie ten przelicznik sie juz nie sprawdza. Ja mam TD silent 150mm i on max daje 550m3 u mnie wystarcza w takim samym namiocie. Przez pierwsze tygodnie jest przykręcony. Pewnie za jakiś czas podmienię z go ja 200mm (taki mam w mniejszym namiocie) ze względu na to, że pracowałby ciszej.

co do hałasu, to hak już zostało wyżej napisane, istotne da dobre przewody wentylacyjne, bo to z nich dobiega najwiecej hałasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Szym said:

czego się nie sprawdza ?

Nie sprawdza się taki przelicznik. Moim zdaniem nie potrzeba jest prawie 1000m3/h. Moje krzaki sobie dobrze radzą z połową tego, a przy ponad 900W oświetlenia mam temperaturę tylko 3-4 stopnie wyższa niż na zawnętrznym namiotu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk dobrze,pomyśle więc chyba o fi200.Napiszcie mi proszę jak to jest z temperaturą,teraz obawiam się że będzie za niska..jeżeli w pokoju mam 20-22stopnie,to czy nie będzie za zimno?i czy nie będzie zbyt małej rożnicy w temp.pomiedzy nocą a dniem?skoro ledy nie wydają tyle ciepła

Edytowane przez MaciejLem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaciejLem Pobór prądu będzie nieco wyższy niż podaje producent. 

Nie będzie za zimno. Zawsze możesz podnieść temperaturę w pokoju, odkręcić bardziej grzejnik. Wyjdzie korzystniej niż dogrzewać boksa falerką czy grzejnikiem olejowym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno czytałem, że najlepsze diody do upraw to są Samsung Quantum Board LM301B.

Nie wiem czym się różnią producenci między sobą, że różnica cen jest tak duża ale czy jest sens przepłacać! Ja kupiłem drugiego Spidera i jest fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...