Skocz do zawartości
Shereyourweed

Dyskretność uprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się boisz to nie jest dla Ciebie. Więc nie zadawaj takich pytań. To każdego osobista decyzja i nikt nie będzie Cię namawiał. A co do zamawiania - to wal na paczkomaty albo słupy. Albo jedź do growshopu i po problemie. Śladów nie zostawisz. I 10 krzaków na pierwszy raz ? Wiesz ile sam sprzęt będzie Cię kosztował ? Czy mnożysz plony i chcesz od razu w kilogramach zbierać ?

 

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk ja sie nie cykam tylko moja dziewczyna chce ją jakoś przekonać argumentami bardziej doświadczonych osób. Co do wielkości to nie jest Jeszce pewne alee zależy mi na dużej ilości. W uprawie mam doświadczenie no ale niie konopi. Koszta nie maja zbytnio znaczenia.

Edytowane przez Shereyourweed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
20 minutes ago, Shereyourweed said:

@zielonyjamajczyk ja sie nie cykam tylko moja dziewczyna chce ją jakoś przekonać argumentami bardziej doświadczonych osób. Co do wielkości to nie jest Jeszce pewne alee zależy mi na dużej ilości. W uprawie mam doświadczenie no ale niie konopi. Koszta nie maja zbytnio znaczenia.

Chcesz mieć bezpiecznie, bez przypału to jedziesz do sklepu i kupujesz wszystko za gotówkę. No i oczywiście nikomu nie zwierzasz się z tego, co masz zamiar robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
5 minutes ago, Shereyourweed said:

@Zielone krainy @Zielone krainy @Zielone krainy No wentylacje , oświetlenie, rzeczy do glebyy i pielęgnacji to na luzie kupie u sb ale z boxem i nasionami lipa ale mysle ze paczkomat na fake nazwisko i bedzie gitowa dzięki za odpowiedź z fartem i udanych zbiorów

Na paczkomat numer telefonu musisz podać, by odebrać. Nie podawaj swojego numeru, bo to niebieskim wystarczy, by cię namierzyć. Był tu już taki wątek na forum , że koleś przez sklep z nasionami zamawianymi na paczkomat zaliczył wtopę, a podał jedynie swój numer tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
3 minutes ago, Shereyourweed said:

@Zielone krainy db dzięki za info nie dam sie niebieskim tak łatwo siie wykombinuje coś moze używany kupie od prywatnej osoby 

Powodzenia, byle rozsądnie, bo błąd może sporo kosztować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I VPN sobie ogarnij . Ja wczoraj za 5 zł na 5 lat ogarnąłem . ?

@Shereyourweed  i jeszcze jedna rada : nie kupuj używek , albo bądź z tym ostrożny. Psy z konfiskaty sprzętu mają na aukcjach i swoje fejki. Dostaną Twoje dane, i za 3 miechy wpadną sprawdzić jak Ci idzie. Też to na jednym z tematów czytałem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minutes ago, Aron said:

A co jak Ci nie wyjdzie z laska?

Spusci sie na psy. 

Znam to.

Mądrego to dobrze posłuchać ?

Nasionka możesz zamawiać na zagranicznych stronach i płacić paypalem czy nawet bitcoinami, a przesyłki wyglądają jakbyś zamówił jakąś grę, czy po prostu jak poczta biznesowa w kopercie fedex. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba niedoświadczony i nie zaznał jeszcze mściwości pań. 

Niekoniecznie musi być zdradzona. Może być zazdrosna o czas, który byś poświęcał roślinkom. Kobiety naprawdę nie wszystko muszą o nas wiedzieć. A nawet to lepiej, bo baby lubią wtykać nosy w nieswoje sprawy. Więc ona będzie zabiegać o Twoją uwagę. Trochę się rozpisałem, ale ten rynek od dawna jest przegrany.

Kobiety są jak akcje Tesli. Sztucznie nadmuchane. Facet niewiele ma korzyści ze związków a musi dawać od siebie DUŻO. A na koniec może zostać mu sprzedany śmierdzący drągal do gęby. Kobiety świadomie windują swoje akcje udając niedostępne, czy pieprząc jaki to facet ma być, żebyś to Ty jej udowodnił jakim to facetem jesteś z czego ona ma różne korzyści (co facet musi, to kobieta może bo przecież kobieta wolną jest itp). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam idealnie, przynajmniej na razie. Razem zapalimy ? boxa mi umyje, poda roślinki i pomoże przy LST. A nawet odrzywki przygotuje z aptekarską dokładnością. Ale to już narzeczona. 

Wodę do odstania zawsze też wleje ?

Ah oh. Ale różnie bywa. Lepiej KURWA zawsze uważać. Tym bardziej jak pojawi się już w głowie pytanie :

co ona na to powie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...