Skocz do zawartości
Jamajczyk13

Miernik pH. Który?

Rekomendowane odpowiedzi

Ten z linka za 100 PLN jest w ogóle warty uwagi ? Jak z dokładnością pomiaru ? Bo zastanawiam się czy nie lepszy jest płyn który zmienia kolor.  Wydaje mi się że chemia raczej nie oszuka,  a elektronika lubi to robić szczególnie ta tania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edi800 Większość mierników świetnie mierzy pH wody, ale gleby już nie bardzo. Te kwasomierze glebowe za kilka pln się podobno świetnie sprawdzają

@Jamajczyk13 Jeśli chodzi o pomiar pH wody to szukaj apera posiadam i bez problemów od roku używam niemal codziennie), blue lab, hanna, HM digital (mam ich miernik ec i tez bez problemu), milwaukee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat by nie zakladac nowego:
Brak opisu.


Czy ktoś miał i czy ktoś wie czy warto taki miernik do gleby i wody, bo na adwe zbyt dlugo czekac musze, a ten bylby jutro.. ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@insane93 tamten pierwszy to marki smart sensor, cieżko powiedzieć bo mało info o nich, poczekaj może i kup sprawdzonej marki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak opisu.

Niebardzo mi czekać bo niedobory się pojawiają i chce szybko zareagować a nawet ph wody zmierzyć nie moge i wczoraj miernik do wody sie zjebal

@Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@insane93 ten lipa, twoje rośliny źle nie wyglądają, lej im tylko samą wodę, podlewaj po całości raz a dobrze bo jakieś oklapnięte 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...