Skocz do zawartości
przemiły

Namiot na wymiar

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli znasz firmę\osobę, która wykonuje namioty uprawowe na zamówienie to daj znać, szukam czegoś takiego a jedyna firma w PL, którą ktoś kiedyś polecał na forach nie odpowiada na wiadomości. Dodam, że nie musi to być polski producent, byle by wysyłał za granicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tak, sprawdziłem, zero odzewu. Teraz zauważyłem, że jest numer telefonu to jeszcze spróbuję, ale ten sklep to przecież jakieś demo, większość strony nie działa albo ledwo działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie obojętne skąd, napisałem do dwóch producentów czy robią też customy, zobaczymy. Niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć nikogo kto ma taką opcję w ofercie. Wymiary dość egzotyczne bo chcę żeby box był wysoki na max 150 cm, szeroki na 160 i głęboki na 55 cm. To mi pozwoli mieć 4 planty i fajne wyniki przy scrogu, wygodny dostęp do każdej z roślin, przy okazji taka koncepcja wizualna będzie odpowiadać mojej towarzyszce życia co delikatnie mówiąc nie jest bez znaczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Ja też miałem w głowie robienie pod wymiar, i trochę poszperałem, również ciężko uważam to znaleźć. Dlatego szafę przerabiałem. Rozumiem że zbicie jakiegoś z płyty odpada ? Widziałem gdzieś na forum zagranicznym - jak gość miał tak zrobionego boxa z płyty, że składał go wręcz jak pudełko ? kończył plant i suszenie a boksik leciał w części, jak szafka z ikea.

Może to jakiś pomysł kolego ? Uszczelnienie rozwiązywał przy każdym rozkładaniu silikonem. Ale przy namiocie też się bawisz w całe składanie. Więc praca myślę porównywalna - tylko z wentylacją trzeba bardziej myśleć, by nie była za słaba.

Pozdro i z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...