Skocz do zawartości
Zielone krainy

1 x GIRL SCOUT COOKIES, 3 x Purple Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy a powiem Ci że nie 😉

Od stycznia tego jeszcze roku do września spaliłem 20 gram. 

I w zasadzie prawie wszystko w wakacje. 

Ale jak ma się swoje to co innego się robi. 

I kurwa pomyśleć że za te 20 g zapłaciłem ponad 1000 zł .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Szkoda tylko że ten co choduje to zazwyczaj dostaje dychę do 15 za grama. Reszta to jebany pośrednik a raczej pięciu. 

Jeden lata na sto, drugi na 50, następny 10 i potem jednogramowcy. 

No serio ze mnie taki palacz. Styczeń - czerwiec nic nie paliłem. 

Ale to głównie z sezonu w pracy, i tego że te z ulicy było coraz gorsze, już więcej lakieru niż zioła , a ceny do 60-70 za giet chodziło. 

Więc wolałem inwestować w inne pasje i podróże. A że nie było jak przez pandemię, to przyszedł pomysł na growbox. 

Pomyślałem że kiedyś fajnie było z kolegami outy to czemu nie ?

I tak o, jestem tutaj.

Alkoholu też nie pije. Już ponad rok. 

I nie będę pił. W głowie mam najebane: od tak 🙂 bez większego sensu. 

Dlatego i dziary mam kolorowe z kreskówkami z dzieciństwa. Żeby ludzie więcej się uśmiechali jak mnie widzą, aniżeli wytykali jako kryminalistę który z fikoła pod celą spierdolił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Ten co uprawia może być również tym ostatnim co biega z tematem ,wtedy może mieć konkurencyjne ceny i zachęcać dobrą jakością . Jednak jak wtopi to dostaje za uprawę ,posiadanie, handel .Wiec na całej linii przeje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie chłopaki. Gram to był jakieś 20 lat temu. Jak pierwszy raz paliłem. Wtedy 20 zł płaciłem. I z kolegami w lesie jaraliśmy gram na 7 ... I każdy upalony. Hahaha to były czasy.

@Zielone krainy sto razy lepsze od alko. Niektórzy lubią łączyć, ale bigamista ze mnie. Gandzia druga ma dziewczyna . 

Alko przestało dla mnie istnieć. Jedynie bekę kręcę z mojej jak popiję i zdycha na drugi dzień. 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk siema tak cienko leci w hurcie a pośrednik wiadomo w bloki puści temat u nas teraz CBD ogarniaja za 50 haha lipa się po robiła ale ja tam mam zwale że starzy wyjadacze a dajas się w chuja zrobić i lecą do następnego ananasa 😁 koleszka ostatnio wziął dole do siebie kozaczka na święta to się zlecieli jak psy bo cbd w mieście pełno 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...