Skocz do zawartości
Teresa

Ciąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ? Zastanawiam się nad częściową ścinką dziś. Chciałabym ściąć część topów i liści i zrobić masło konopne, tylko czy to się opłaci? Obserwuje ją codziennie ale jest to moja pierwsza uprawa i nie jestem pewna czy to dobry moment?

IMG_20201017_104956.jpg

IMG_20201017_105242.jpg

IMG_20201017_105343.jpg

Edytowane przez Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle sformułowałam pytanie, wiem że jest kilka etapów rozwoju trichomów i chce przetestować różne efekty bo na chwilę obecną nie wiem który lubię najbardziej. I moje pytanie tutaj raczej brzmi czy to są już mleczne czy jeszcze nie i czy roślina bardzo straci jeśli już zetnę część liści i topów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Moze Pani czesc sciac teraz.

Mleko daje fajny rozkminiajacy high. Bursztyn usadza na tylku. 

Ja swojego LR2 (indyka) scialem wlasnie w tej fazie. Wieksze ilosci daja konkretna psychodele wiec radze uwazac, tym bardziej jezeli jest sie poczatkujacym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Ok, a tak a propos masła bo znajduje sprzeczne informacje, planuje użyć liści i łodyg ewentualnie najmniejszych topów, czy wygotowanie tego w wodzie wystarczy czy trzeba robić dekarboksylacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...