Skocz do zawartości
Edi800

No name / LEDAM 35W

Rekomendowane odpowiedzi

@Edi800 spróbuj... Nawet pościskać do lekkiego "trzasku" a łodyga będzie grubsza i silniejsza.. Później pomoże też do  wyrównania szczytów ??

To i tak do nauki obiekt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,  tak to wygląda dzisiaj po kolejnym podwiązaniu szczytów. Liście są oklapnięte bo przed podlaniem. Dla porównania wrzucam jeszcze zdjęcie z wczoraj.  

Zastanawiam się czy nie spróbować jak kolega wyżej powiedział super croping:)

Czy 30 cm lampa nad szczytami jest ok ?

Kiedy przełączyć na flo ? Można od razu po zobaczeniu pierwszych pre  ?

Na pierwszym zdjęciu mistrz drugiego planu - Kicia Misia ?

20201120_000627.jpg

20201120_000749.jpg

20201120_010334.jpg

20201120_011120.jpg

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie bladego pojęcia nie mam co to jest.  Wyciągnięte z topa. Wiem tylko tyle  ciągną to z Hiszpanii. 

Nie wiem nawet czy to automat ale raczej sezon bo weg trwa już 50 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Edi800 no nic to zasiadam i obserwuje, bo jak z palenia wyciągnięte to dla mnie coś nowego, lecisz pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 @Edi800 te no name potrafią zaskoczyć, ostatnio paliłem od koleżki z dworu (dostał nasionko ode mnie, trafiło mi się w paleniu) i było zajebiste. Wyszło mu co prawda tylko 30 g ale oprócz deszczówki nic tam nie dawał, wogole się tym nie zajmował, nawet stała w takim miejscu że słońca miała tylko przez kilka godzin dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z radą potrzymałem jeszcze tydzień i dzisiaj przełączyłem na flo. Wyrzucam parę  zdjęć od kuchni bo na górze nic się nie zmieniło poza tym że po prostu utyło  ? pytanie do Was - czy na dole gdzie nie ma światła te malutkie odrosty zostawić czy usunąć ? 

Pije duzo wody co 3 dzień 1.5l od dawna leje muszynianke o ph 6.3 - jak widać służy jej świetnie.

20201129_002154.jpg

20201129_002141.jpg

 

 

20201129_203226.jpg

20201129_203152.jpg

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters @Urojenie na wstępie to bardzo mi miło że ktoś jest chętny na śledzenie losów ? łapcie blaja ?

ostatnio koleżanka mi powiedziała że chciałby odwiedzić fryzjera,  więc zapytałem jaka fryzura ja interesuje ? Odpowiedziała że na typowego penera - gora zostaje, a boki na zero  ?

poszła ostro po zabiegu,  bo jak widać już muszę podwyższyć stacje pogodowa.20201205_133921.thumb.jpg.05756c1167aa8545fc4b522a4e876f68.jpg

20201205_133936.jpg

Zastanawiam się na super cropingiem jak radził @Jamajczyk13 jeden szczyt twistnąłem ?

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edi800 próbuj S C.. ?? Nie  musisz naginac bo nie trzeba tobie  .. ale nawet po to żeby łodyga była mocniejsza i dała lepszego topa. Ja już zawsze będę tak trenował m.in...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,  czas na mały up. Roślina kwitnie całkiem miło.  Pytanie czy w tej fazie mogę ja jeszcze ogolić i pousuwać satelity w dolnych partiach gdzie mało światła  ? Czy już za późno i nic nie robić.  Na jednym ze zdjęć na kilku łodygach pojawiło się takie pęknięcie.  Podejrzewam że od tego że je skręciłem W palcach trochę coś ala croping. Nie przesadziłem ? 

20201217_181730.jpg

20201217_181628.jpg

20201217_181442.jpg

20201214_180901.jpg

Edytowane przez Edi800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edi800 te lodyki które pościskałeś odpłacą się lepszym topem 👍🏻 to właśnie magia S C 😎

U mnie usuwam na Flo, kilka liści dziennie żeby obyło się bez większego szoku dla roślin. Odkrywam inne szczyty  a i mniej liści, to mniejsza wilgoć 🤔. Taka moja strategia, i chyba w każdej chwili na Flo można fryzjera większego lub mniejszego 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna roślinka!

Sam kiedyś próbowałem noname'a, niestety nie przeżył 😞

Ale zachęciłeś mnie, żeby wrzucić drugiego noname'a do ziemi 😉 Tylko boje się troche co z tego wyrośnie, bo pestka dosłownie czarna, a też znalezione w jaraniu 😜 (Oj , nie wiem co to było, ale pizgało ostro haha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...