Skocz do zawartości
doominik

Orange Hill Special w Hydro

Rekomendowane odpowiedzi

@EneDue szczerze to jeden z najsłabszych-rośliny się mocno zblokowały i są malutkie. Na zdjęciach może tego tak nie widać, ale to najmniejsze sezony jakie miałem.  Musze je dociągam do końca teraz, bo nie mam nic do stracenia. 

@zielonyjamajczyk trzeba cały czad pilnować. Ja wszystkie zbiorniki zalałem czysta woda na jeden dzień i w jednym po takim płukaniu mailem EC 1.1-tyle nawozów się osadzili na keramzytowe i dnie zbiornika. Cud, że rośliny nie ucierpiały. Teraz mam nowy miernik EC apera i mierze cały czas. Rośliny wyglądają zdecydowanie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

Prawie wszystkie roślinki się odbiły i jakoś idzie im flo, ale wiem, że mogło być o wiele lepiej. 3 z 8 są karłowate i za dużo z nich nie będzie, o ile w ogóle nie zgniją na koniec. 

Na razie ciągnę dalej i pierwszy raz podałem im PK. Myślę, że na koniec stycznie będzie kosa. 

 

IMG_6249.jpg

IMG_6250.jpg

IMG_6252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik nareszcie! Hehe czekam na Twoje updejty jak na zbawienie;)

Czy te karzełki tez maja tak ciasno pozbijane topy ? Na moich dwoch karlach to jakby jabłka rosły -takie zbite

Jakie ec na tym etapie u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ściąłem te ogryzki i w sumie jestem zaskoczony, bo zebrało się pełne wiadro tego, więc opłaciło się dociągnąć je do końca. 

Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o paleniu i chyba to mało miarodajne będzie, bo rośliny generalnie miały słaby start i nie cieszyły się świetnym zdrowiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...