Skocz do zawartości
krzychuNBW

Blueberry auto x2 bulk fem seeds. Mars hydro ts 600.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

Przez to wszystko nie wiem czy nie zmienię tego BioBizzu, używałem raz i było git z ziemia light mix , ale widzę ze ludzie maja problemy z tym niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie ja też na plagronie jadę, i rzadko słyszę by ktoś miał większe problemy na tym. Coś musi w tym być. Ale może nieumiejętność prowadzenia. Bo może jak będziesz jednak to nadzorował tak jak powinieneś to wyjdzie i nawet lepiej , i wtedy będzie wiadomo że to nie wina jednak nawozów . 

No ale ryzyko pozostaje. 

Ale to by zamknęło wątpliwości czy dobre czy nie. 

No ale to musisz sam zdecydować, z tym że używałeś już i było ok, więc możliwe że masz do tego rękę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie chyba mam problem z jedną.... jebana jest hermą ! Kurwa Mac nie kupujcie nasion z Ganja Farmer od Bulk Feminized Seeds !! Ale jestem WKURWIONY !! Ja Pierdole !! Teraz zauważyłem .... nasiona na dolnych łodygach rosną . Nosz kurwa Mac ....???

A3C663E4-B49D-4F2A-AB9B-B6A8CA2B1E80.jpeg

EB933765-95A2-4A26-91D6-3004CBE77B36.jpeg

24093ED5-AF60-4091-A4B0-41EE87814447.jpeg

7103B6FA-BABD-47C5-9B61-12FADD9AAE0B.jpeg

Poszła od razu pod kosę .... i na śmieci . Także została jedna . ??

60D4E944-4681-4D05-9C3B-8C32B8FB148D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym no zgadzam się .... druga tez ma odgałęzienia z nasionami ? się teraz okazało , odciąłem . Kurwa chyba nic z tego nie będzie ? ja piernicze . 

@Szym co ja mogłem zrobić źle ? Przecież wszystko książkowo szło , warunki nawozy itp ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW długo im zostało do końca? Szkoda kosić, będzie klepało. Czasem się zdarzy nasiono ale dalej ma moc. W AF na out zawsze kilka/kilkanaście mi się trafiało, z sezonów też teraz mam sporo tylko kosiłem dobre 3tyg za późno ale palenie pierwsza klasa. Tak mówi mój osobisty tester jakości

Często w paleniu, nawet z kofików trafi się pestka w topie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...