Skocz do zawartości
krzychuNBW

Blueberry auto x2 bulk fem seeds. Mars hydro ts 600.

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk no już 77 dzień od wyjścia na powierzchnie , w ogóle to kurwa już więcej nie kupię pestek od tego Bulk fem seeds... nie stabilne geny w chuj . Bez przesady żeby taka rozbieżność była niby tej samej odmiany. Jednak wychodzi na to ze cena jednak i renoma seed banku lub producenta gra tu role . Zachciało mi się kurwa jakiś noł nejmow to teraz mam problem ... następna fotorelacja będzie od Sweet Seeds -Bloody Skunk  x 3 i mam nadzieje ze kurwa nie będzie takiego numeru jak teraz ?

@Jamajczyk13 No tylko ze ja nie mam dodatkowego pomieszczenia właśnie na to ... ? wychodzi na to ze będę musiał przeciągnąć ta jedna ile się tylko da i liczyć ze ta wolniejsza jakoś dojdzie .... a jak się wkurwię już konkretnie to jej zapierdole Ripena i tyle . Nie mam innego pomysłu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW Nic się nie przejmuj. Mam to samo na swoich royal Ak, dwie zaawansowane, jedna z tydzień za nimi, a ostatnia ze dwa tygodnie. 

Tego raczej nigdy się nie trafi zajebiście w jeden moment ? 

Luzik Bracie serio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk

Mi się tatuaże nie podobają, nie uznaje, że skóra jest miejscem do noszenia na nich napisów czy obrazów, ale jak ktoś chce mieć na swojej skórze tatuaż, bo jemu to odpowiada to niech się dziara. Brudnopis w sensie wielu niewspółgrających ze sobą obrazów z różnej tematyki, jakie w mojej ocenie czynią ze skóry coś w rodzaju zeszytu do bazgrania, ale oczywiście jak komuś się to podoba to jego sprawa. Co do nieoceniania ludzi na podstawie samego wyglądu to się w pełni z tobą zgadzam.

@krzychuNBW  Wszyscy się cały czas uczymy, więc nieuniknione jest, że popełniamy błędy. Przejechałeś się na tych nasionach i o ten błąd jesteś już mądrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ale to Twoja skóra, a czyjaś - nie jest Twoja. I pozwól że oni sami będą decydować czy chcą czy nie.  A co do brudnopisu, dla Ciebie coś może być bazgrołem a dla innego sztuką.  Mi się multipla nie podoba, innemu już tak ? Ale nie powiem do niego  - ale masz chujowy samochód, albo : droga nie jest miejscem do poruszania się takim autem. 

Dlatego zostawmy ten temat za sobą. 

Wracamy go głównego wątku autora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  Ziomie ja nigdzie nie napisałem, że mam zamiar za kogoś w tej czy innej sprawie decydować czy komuś tego zabraniać lub prześladować kogoś za to, że ma na skórze tatuaże. To indywidualna  sprawa każdego człowieka, ale mi jak i wielu innym ma prawo się to nie podobać i mogę uznawać, że skóra człowieka nie jest miejscem przeznaczonym na napisy i obrazy, ale to wyłącznie moje podejście do tematu, ktoś może mieć inne i nie zamierzam nikomu narzucać swoich przekonań.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest kurwa moja foto relka nie wasza , macie coś do pogadania to priv przecież jest taka opcja tutaj na forum ? Wasze preferencje seksualne itp mnie na prawdę nie interesują , tatuaże sam mam na całym ciele jeden lubi drugi nie każdego indywidualna sprawa . Macie do pogadania pogadajcie sobie prywatnie nie pod czyimś tematem . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...