Skocz do zawartości
krzychuNBW

Blueberry auto x2 bulk fem seeds. Mars hydro ts 600.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mały update po krótkiej chwili ? jest taka sprawa ze jedna wali już za 3 tyg na oko ścinka , a druga się zbiera na puchnięcie jak uważacie ? Co zrobić bo nie mam gdzie suszyć tylko w boxie ? Na zewnątrz plecha itp itd czycha ? ? jakieś pomysły ? Będę wdzięczny ? 

CEB782E1-5CDC-4029-BA06-EF55C518FF63.jpeg

251A71EC-799C-407E-BEE1-962B357EBDC2.jpeg

7B1B93E9-9110-4E5F-9E58-0FB2E7D3D013.jpeg

4993B2C9-522C-4576-A5EF-77FCB5CB9211.jpeg

AEF6DC94-FC17-42D8-BB4E-DCBFDC594E6A.jpeg

A4152A4A-0766-4B69-B8FD-70F02FB2F3BB.jpeg

Edytowane przez krzychuNBW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym duża wilgoć mordo , jest jesień zima jak w pokoju wypierdole siatkę to mi plecha zajmie cześć na pewno, mam box w szafie i nie chce stracić całej rośliny . Popatrz podlewam roślinę dajmy na to co 2 dni tak ? Nawet przy wentylacji zawsze to generuje jakaś wilgotność . Ostatnio noe otworzyłem okna na noc to miałem od dołu zaparowane szyby za roletami . Tego się boje . ?

@Szym a kaloryfer odpalony także wiesz ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW na takie manewry to tylko jakiś pokój nieduży  mała farelka z wentylatorem . Daje suche ciepłe powietrze tylko że pewnie zeżre trochę prądu.(500w - 1000w) Ale chodzić nie musi ciągle.?? 15min co 1h.. Ja tak robiłem jak na raty musiałem ciąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Myślę że to forum niedotyczące tatuażu, ale lubię bardzo powiedzenie : de gustibus non est disputandum.  Co kto robi to jego osobista sprawa. Zioło nauczyło mnie w życiu pewnego dystansowania się do zamiłowań innych ludzi. Dlatego nie jestem homofobem, nie interesuje mnie co kto nosi, co robi - aby był szczęśliwy, w tym smutnym jak pizda świecie. 

Dla mnie to sztuka, nie zawsze coś znacząca. W moim przypadku są dziary powiązane z moim życiem, a jedna jest czystym szaleństwem, pokazującym dystans do wszystkiego. 

Moja kobieta ma portret kotki, która uwierz przeszła w życiu katorgę - a teraz jest bliska naszemu sercu. A nazywanie ciała brudnopisem jest płytkie w stosunku do osób które nie są kryminalistami nudzącymi się na fikołach w celi. 

Dlatego podsumowując : dla mnie możesz chodzić w niebieskich trampkach i żółtej czapce z wiatraczkiem. Jak jesteś fajnym człowiekiem, to i tak Cię polubię. I nie będę oceniał przez pryzmat wyglądu,  jak robi to większość Polskiego społeczeństwa, które nawet potrafi drugiemu człowiekowi zazdrościć porażki.  A czy masz całe ciało w tatuażach, czy bliznach po błędach młodości zupełnie mnie nie interesuje. A czy podoba Ci się blondi czy ruda zupełnie mnie nie interesuje ? dopóki mojej kobiety nie będziesz podrywał.

Pozdro Mordki.

 

@krzychuNBW Krzysiu który to dzień teraz masz ? 

Ja suszarkę sam sobie robię. Z kartonu, w ciemni, z pochłaniaczem wilgo + wentylacją z wiatraczkami zrobionymi tak, by nie dmuchało na wiszące topy - i po problemie. Potem sobie kupię namiot i zrobię z niego suszarkę, ale to przy następnej hodowli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...