Skocz do zawartości
krzychuNBW

Blueberry auto x2 bulk fem seeds. Mars hydro ts 600.

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki lst wiadomo swoją droga ,a super cropping zniosły bardzo dobrze 2 dni i już wszystkie były wzniesione ku górze, obawiałem się na początku ale teraz to będzie mój standardowy rytuał tak jak LST ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Totoro napisał:

Bo z jednego krzaka można byłoby tyle wyciągnąć to tu będzie z dwóch ale jak tam chcecie 

Niby tak ale jest duzo zależności plus czas wega sie wydłuża znacząco;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik @zielonyjamajczyk Dokładnie jak piszecie , nic nie dokładam bo jest ok a i tak w nowym cyklu wjeżdża jeszcze jedna także będą 3 i powiem wam ze ten panel wystarczy na ta objętość moim zdaniem . Popatrzcie sobie na YouTube co po nie którzy i ile maja na tym panelu . Ja mam 80 x 40 x 160 teraz . Wcześniej był za mały . 

C2AA6943-F0FA-4F37-81D6-7F9FED0E7DB4.jpeg

EE6CFC46-967F-4EF2-8494-9FEFC70ECA3A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW No patrzę i nic konkretnego nie widzę ? tak czy siak. Przekonam się w lutym jak wszystko pójdzie dobrze to będę leciał z dwoma pannami pod 2 x ts600 od początku flo do końca, nie jak ostatnim razem ze tylko przez chwile dwie świeciły  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro wytłumacz mi logicznie po co ci 2 X ts 600 na 2 rośliny ? Przecież to nie ma sensu ani potrzeby , spierdolisz grow . Wspomnisz moje słowa jeszcze ale życzę ci powodzenia . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj mnie jasno i rzetelnie : to jest moja fotorelacja ,to raz dwa to ze nie widzę jebanego sensu do używania 2 paneli ledowych o Summarum 23000 lumenów na 2 rośliny . Chciał byś chłopie od razu ? No nie stety ale musisz poczekać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...