Skocz do zawartości
krzychuNBW

Blueberry auto x2 bulk fem seeds. Mars hydro ts 600.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie spokojnie jak na wojnie ? 4 tydzień od pestek, nawozy od Plagrona tak samo jak podłoże Growmix. LST poszło wiadomo. Foto będę wrzucał sukcesywnie co tydzień ?? 2 uprawa mam nadzieję że coś z tego będzie ?? 

IMG_20201010_172956.jpg

IMG_20201010_173001.jpg

IMG_20201010_173006.jpg

IMG_20201010_185034.jpg

Edytowane przez krzychuNBW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym no raczej, ciekawe jakiego kopa będą miały te blueberry ?? aż nie mogę się doczekać. I ciekawi mnie czy to odmiana Haze, Kush czy Skunk nigdzie nie mogę znaleźć info o tym cholera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra aktualizacja ? Minął 5 tydzień od ziarna ? tak o to się prezentują na dzień dzisiejszy, jednym słowem chyba za dobre warunki mają ze aż taki busz jest heh ? w zasadzie zero problemów póki co , oby tak dalej . 

893CC136-1038-43AC-9CFA-F2379A7B0AE0.jpeg

4FFDDC9F-DCF5-4798-9E5F-8426F290B89C.jpeg

2FABCB7B-FC5A-48A3-A19D-C050A2B4758F.jpeg

No i jeszcze one picture 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk No zadowolony póki co, na prawdę za ta cenę chyba lepszego panelu nie idzie narazie dostać ( brałem przez official site ) spisuje się świetnie , temperatury to różnie , wcześniej miałem auto Mazury od (duch Passion )w lato to ciężko było ustabilizować ale tak w te upały to max 30 , a z reguły nie przekraczało 27 stopni , teraz mam optymalnie 23 -25 , w nocy spada gdzieś do 18-20 w zależności , wilgotność wiadomo wyższa przy wczesnym kiełkowaniu i Wege wspomagana nawilżaczem powietrza koło 65-75 % potem odstawiam na bok i oscyluje około 45-60 po podlaniu . Z fartem pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git. No ja kupiłem tego ts1000 po krótkiej złej przygodzie z hps i balastem. Lekko większy boks. No to temperatura mniej więcej jak u mnie. Wilgotność z deka większą mam, pod lampą 70, nad lampa 85. Ile na wegu dawałeś odstępu lampy od szczytu ? 20 cm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk to trochę masz za duża wilgotność, twoim bym już zafundował coś w okolicach 60 % i stopniowal niżej , zainwestowałeś w wyciąg i filtr węglowy ? To podstawa . Na wegu dawałem koło 40 cm , czym starsza tym mniejszy dystans od lampy ( led ) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg i filtr jest ? od początku.  No co do wilgotności to jednak szafa a nie namiot. Trochę inaczej ta hodowla wygląda. Widzę już między innymi opisami jak to się różni. Zobaczymy później. Bo na razie Bardzo dobrze przyjęły LST , i nic nie zmieniam , tylko inaczej będę podlewal. No zobaczymy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk będzie dobrze tylko obserwuj raz dziennie starczy ? , podlewaj nie częściej jak co 2-3 dni , a najlepiej wyrób sobie nawyk od mokrego do suchego tzn podłej doniczkę i sprawdź ja jak ciężka , potem jak będzie trzeba dodać wody i będzie lekka będziesz już wiedział  ? jedna z lepszych metod . A LST to najlepsze co może być robione z umiarem i wyczuciem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW ;) dokładnie , LST - naczytałem się o tym. Warto było. Zaopatrzyłem się w co trzeba i poszedłem w krzaki, jak dzik w żołędzie. Teraz będę poprawiał z czasem i naginał. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters I mnie spadała temp do jakichś 18 stopni i wszystkie końcówki szczytów, nie ważne czy długi szczyt czy krótki ale każda końcówka zrobiła się fioletowa. A wszystko co poniżej zielone. Lol 

2902B40D-1B19-4689-841E-F9DD33DD4C48.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...