Skocz do zawartości
drezu

Skręcajace sie liscie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

amatorsko postanowilem cos ciekawego wyhodowac  postawilem na mix 3x gorila glue , NL , OG , pineaplle express , critical , lemon hays , box ma 1x1 zamontowalem w nim 400w hps , temp 20-23*c wilgotnosc ok50 % przy zachowaniu cyklu 18/6 h , gorille maja 20 dzien reszta to mlodziaki 10-12 dzien ziemia plaron growmix w 11 l , na dnie troszke keramzytu i na gorze rowniez , raz dziennie czasen na dwa podlewane woda pare razy z dodatkiem terra grow ok 2,5 ml na 1l , raz sprobowalem tez zwiekszyc dawke i dolalem 5ml na 1,5 wody . Od paru dni zaobserwowalem ze liscie zaczyna sie dziwnie przekrecac wyglada to troche jak by byly pogiete ala koszula przed prasowaniem ? dodatkowo odnosze wrazenie ze strasznie wolna rosna mi te panny , czy macie jakies pomysly bazujac na swoich doswaidczeniach co moze byc powodem i jak moge odratowac panny ? Ponizej zamieszczam zdjecia w razie pytan chetnie doprecyzuje ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej domawiam jeszcze jeden wiatrak mieszajacy a na tym co dziala przekrecilem z 1 biegu na 2 , panienki zaczely bardziej sie kolysac na stacji pogodowej wilgotnosc 60% temp ok 18 choc jak domkne boxa podniesie sie do ok 23 , lampa jest 45cm od roslinek, co do nawilzenia popryskalem je troche woda tak delikatnie ? moze jeszcze jakies sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej domawiam jeszcze jeden wiatrak mieszajacy a na tym co dziala przekrecilem z 1 biegu na 2 , panienki zaczely bardziej sie kolysac na stacji pogodowej wilgotnosc 60% temp ok 18 choc jak domkne boxa podniesie sie do ok 23 , lampa jest 45cm od roslinek, co do nawilzenia popryskalem je troche woda tak delikatnie ? moze jeszcze jakies sugestie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szym napisał:

@drezu wysuszyć je mogłeś też 

@Szymhmm , wentylacje usprawniłem za twoją radą , wydaje się że podziałało , więc chyba w tym był problem jutro wrzucę zdjęcia ? 

5 godzin temu, Szym napisał:

@drezu wysuszyć je mogłeś też 

 

mam jeszcze jedną zagwostkę dotyczącą wyregulowania PH wody ? czym najlepiej ph w dół , troche boje się lać octu jabłkowego ( mam 7,2 ÷ 7,6) w kranie , dokładnie nie mierzyłem ale krążą opinie z tym octem ze 2.5ml na 1l wody powinno zbić ph do 5,5 -6,0 ile w tym prawdę mogę zmierzyć o tyle czy taka forma jest bezpieczna dla roślin to już na bazie doświadczeń ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.no i umieszczam foty z rana wyglada na lekką poprawe u wszystkich poza jedną northern light wydaje sie nie reagować lub w znikomym stopniu mimo to powalcze z nim do konca ? moze cos z tego będzie. Reszta wyglada ok . ? 

2. Po zmieszaniu octu PH spadło poniżej 6.3 co jest dobrym wynikiem 

3. Gdyby nie wyszlo z NL na swoja kolej czekaja C4. ponoc fajna hybryda. ? 

4. wkrótce Gorylki bedę treningować pierwszy trening.

 

IMG_3518.JPG

IMG_3519.JPG

IMG_3520.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamila3212 Ja jestem przy pierwszej, i jak się nauczyć jeśli nie ma się na czym ? A wiedza w forum i w Internecie jest tak wielka, że można sobie poradzić. W wszyscy tutaj zawsze pomagają, jeszcze nie było tak by ktoś na moje pytanie nie zareagował, czy na priv czy na ogólnym. I szczerze powiedziawszy minął 4 tydzień i nie mam żadnych problemów. Dziewczyny bardzo duże i zdrowo rosną - a pojęcia nie miałem żadnego.

Kilka lat wstecz, kilkanaście - to w necie mało co było, a teraz kopalnia wiedzy a doświadczeni growerzy  online to już mega zajebista sprawa ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...