Skocz do zawartości
ppp

Gleba po siejce

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak mam spota na którym od kilku dobrych lat rośnie samosiejka i generalnie nikt tam nie chodzi, jest tez od chuja pokrzyw nada się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ppp zależy ile tego tam rośnie. Jak dużo to duża szansa że ten widok przyciągnie amatorów palenia. Jeśli nie dużo i nikogo rzeczywiście tam  igdy nie ma to miejscówka spoko bo zakamuflujesz samosiejka swoje krzaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tester napisał:

@ppp sprawdź ph

No w sumie to ta. Ogolnie na teraz nie mam możliwości sprawdzić i dlatego pytam ale do sezonu zdążę przeciez xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 żaden ze mnie specjalista. Można użyć tej samej gleby tylko dobrze jesienią dać nawóz przekopać i podsypać dolomitem. Ja zwykle daje nawóz naturalny jesienią i przekopuje sobie potem dolomit i na wiosnę jest git.

Ogólnie trochę mnie nie było bo telefon miałem w naprawie a na zastępczym przeglądarka mnie wkirwiala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z sadzeniem krzaków właśnie przy samosiejce ? Nie przeszkadza to w niczym roślinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szym napisał:

@BadDix zapylić może krzaki, gleba też lipna może być 

no właśnie tego się obawiałem z tym zapyleniem.  Gleba to mały problem. Bo wykopać dół wyłożyć folią podziurawić i nasypać odpowiedniej ziemi to nie problem. Ale te zapylanie jest martwiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...