Skocz do zawartości
ignitor

Wymiana zapłonnika w zasilaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Posiadam 2 Zasilacze HortiLight 600W. Jeden z nich przestał działać. Skoro miałem 2 postanowiłem po podmieniać części żeby sprawdzić co jest nie sprawne. Okazało się że nie działa IGNITOR i udało mi się wyszukać że jest to po naszemu zapłonnik. Niestety nie udało mi się znaleźć zbyt wielu w internecie do kupienia. A te co znalazłem mają po 3 wyjścia a mój ma 2 i nie jestem pewien czy uda mi się, któryś z nich podłączyć. Załączam linki 2 zapłonników, które znalazłem oraz zdjęcia mojego zasilacza i proszę o pomoc w podłączeniu lub wyszukanie innego odpowiedniego zapłonnika. I jeszcze spytam - czy zapłonnik mógł ulec uszkodzeniu z powodu zbyt długiego kabla od zasilacza do lampy?
Zapłonnik ZX 600W-1000W
Ukłaad zapłonowy 35-600W SKD 578
Mój zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 07/10/2020 o 17:02, ignitor napisał:

czy zapłonnik mógł ulec uszkodzeniu z powodu zbyt długiego kabla od zasilacza do lampy?

nie sądzę

@ignitor jaką  masz lampę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szym napisał:

@ignitor czyli jeden zapłonnik jest uszkodzony ?

bo masz dwa zapłonniki ?

Mam 2 takie same zasilacze tyle że w jednym zapłonnik jest nie sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...