Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie po przerwie!

W związku z tym, że mój powód, dla którego przestałam hodować zniknął, rozpoczynam kolejną fotorelację na tym forum.

nasiona: original amnesia dinafem, może dokupię jeszcze jakieś dwa klasyki; w tym grow stawiam na sezonówki

lampa: na razie wykorzystuję jednego leda 28W, później pewnie moc dobiję do ok.80W, jak dojdą nowe rośliny będzie 240W

fotoperiod: 18/6 i 12/12

Planuję zrobić wega w granicach 3-4 tygodni, jeszcze nie zdecydowałam o treningu, bo w poprzednim grow roślina rosnąca wolno dała porónywalny plon do tych po LST. Moim marzeniem jest mainlining.

IMG_20201005_200255.jpg

IMG_20201005_200347.jpg

EDIT:

nawozy:

- Hesi TNT, Hesi Boost, Hesi Bloom Complex, Hesi Phosphorus Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seba691  ?

 

ad. temat: zakupiłam Blueberry od Zambeza i White Widow od RQS, jak wykiełkują to zrobię foto

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seba691 ja się boję zamawiać ziemię na swój adres (nasiona kupuje w lokalnym seedshopie, nawozy mam od znajomego, a doniczki, ziemię i lampki z Obi/Castoramy)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters @Seba691 

Nie ma co popadać w paranoje, odpowiedzcie sobie kochani na jedno pytanie - słyszeliście kiedykolwiek o kimś kto został namierzony po tym, że kupił worek z glebą? No właśnie... ? 

Sorki za offtop ale jak już jesteśmy przy temacie bezpiecznego korzystania z forum to czy korzystacie z VPN albo chronicie się w jakiś inny sposób? 

Co do grow to będę tutaj zaglądał, niech Ci się farci! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mikosz @Seba691 że przez ziemię nie, ale przez kupowanie nasion - kilka razy czytałam o tym, nawet tu był taki topic 

 

Jest poradnik na innym forum jak nie dać się złapać. M.in. było tam napisane, że policja sprzedaje skonfiskowane rzeczy na allegro i potem ma dane i robi pobudkę o 6 za dwa, trzy miesiące. Albo sklepy dają im swoją bazę danych. (taniesianie jebać Was) 

 

VPN nie używam, bo od 8 lat czytam o dragach, sadzeniu, jestem na hyperrealu i policja ma na to wyjebane. Wiem, że ma wyjebane bo kiedyś miałam z nimi czasem kontakt XD poza tym internet mam z karty, która nie jest na mnie. 

Jedyne co robię to szyfruje dysk, bo mam tam foty mj. 

 

Poza tym nie jestem nigdzie zameldowana, nikt nie wie gdzie się przeprowadziłam, nikogo nie sprowadzam do domu. A o swoim grow nie powiedziałam nikomu. Nawet znajomi nie wiedzą gdzie mieszkam, wynajmuje mieszkanie na nie swoje nazwisko, oj nieważne, dużo prewencji stosuje i nigdy mnie to nie zawiodło. 

A Wy jak się chronicie? 

Edytowane przez Gość
mentions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chwale się znajomym że mam i to tyle lamy namioty itd z Amazona zamawiałem nasiona od RQS czyli z miejsc gdzie raczej danych dalej nie przekażą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...