Skocz do zawartości
Marcinek

Wolno rośnie roślina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam już roślinę na outdoor 50 dni  i jest on bardzo mała jakby praktycznie nie rosła podsypuje nawozem co 2/3 dni  i podlewam deszczówką co może być nie tak że ona nie rośnie? Kilka dni temu wyleciała z korzeniem z ziemi chyba zwierzę wyrwało ale wsadziłem z powrotem i jest wszystko chyba ok jest lekko jeszcze oklapnięta ale odżyła lecz zgnily na samym dole 2 listki lecz nie wiem dlaczego tak bardzo wolno rośnie proszę o porade

IMG_20201004_162448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Marcinek zainwestuj w boxa i do domu z tą roślina, a jak nie chcesz boxa to odpuść sobie bo i tak plonów nie zbierzesz bo Ci przed zimą nie urośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tester napisał:

@Marcinek ziemie nową dałeś? z outa już nic nie będzie, nie zapewniłeś odpowiednich warunków to nie rośnie 

A na następny rok jakbym chciał to co na oucie bym musiał zrobić aby było dobrze ? Myślałem że nawóz wystarczy i woda błąd mój taki niestety że chyba trochę późno zabrałem się za to wszystko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcinek zasadzić w odpowiednim czasie najlepiej trochę podrośnięto roślinkę, ziemie dać kupną, kupić dolomit aby zabezpieczać ph gleby i jakiś nawóz na wega np. azofoska, do tego ślimakol na ślimaki, można też pare myczków wykonać na większą zwierzynę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...