Skocz do zawartości
RolnikZrotterdamu

Z outdoor do indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich growerów.

Jest to moja pierwsza przygoda z uprawą dlatego ten dział wydał mi się właściwy. 1 maja posadzilem 3 Lemon Shining Silver Haze u siebie na balkonie. Lato dopisywało więc roślinki ładnie rosły, lecz teraz jakby sie wyhamowały z kwitnieniem i zastanawiam się czy w gre wogóle wchodzi opcja przeniesienia ich pod lampę. Czy nie opadną przez to? Temperatury na zewnątrz nie wzrosną, w dzien ok 15 stopni a w nocy 9-10, wiec chce je jakoś ratować. 

No i jeżeli czyta to jakiś grower z Holandii to czy odsprzedałby jakąś ledówke bądź poradzil gdzie niedrogą tu kupić?

20201003_140636.jpg

20201003_140602.jpg

20201003_140545.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie,bo nie chce inwestowac w lampe, moze dopiero za rok, czy jakbym powiedzmy wstawił pod 10 zwykłych żarówek led 2700k to pociągną mi flo? Gdzieś widziałem na innym forum fotorelacje gdzie koleś 3 krzaki miał pod zarówkami 2700k na flo i zebrał 20g z krzaka. Może i mi by się udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RolnikZrotterdamu Może o pociągnie ale ile będzie Cię kosztować te 10 żarówek ? Bo może nie marnować pieniędzy i od razu pomyśleć o jakiejś niedrogiej lampie te od Ledam są naprawdę tanie a raczej będą wydajniejsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 ale mówisz o ledam.pl tak? Nie chce zamawiać z Polski bo jak już pisałem mieszkam w Holandii. Tutaj moge na lumeri.nl zamówić tanią chińszczyznę ale naczytalem się że ani wydajność ani pobór mocy deklarowane przez producenta nie są takie jak zadeklarowane. A 10 żarówek plus oprawki to koszt około 50e więc całkiem niedużo.

https://www.lumeri.nl/lumeri-fx100-fsp.html?utm_campaign=m2&utm_content=ppc&utm_medium=shopping&utm_source=Google&gclid=Cj0KCQjwwuD7BRDBARIsAK_5YhUhCrZ10l1nqLspiquN6YLXXpzPgsYMwHt0jP1W55LhOgez8zYDMfAaAlCTEALw_wcB

Edytowane przez RolnikZrotterdamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie tego roku tez sądziłem lemony 2 miesiące przed latem w boxie następnie wystawiłem na ogród i na koniec lata znów do kanciapy musiałem je luzem wsadzić bo ni tak porosły ze się nie mieściły

F8C2306A-4819-46C9-9634-B65423B871EF.jpeg

F9EA53D7-AAD2-4E01-9651-69AA8833FB13.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...