Skocz do zawartości
XPek_84

Papierosy Konopne CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co możecie mi powiedzieć o tym produkcie

https://allegro.pl/oferta/hemp-rolls-mint-susz-konopny-cbd-6-skrety-21szt-9431703776?reco_id=f394524f-040a-11eb-9939-0c42a10972de&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017&fbclid=IwAR0u7z-UiKOfa9V4WSqlire5QGuessN8bU9maiefR1m4YyP_B1IZLJVIXl0

Chce to zakupić dla ziomka który ma ostatnio sporo stresu w życiu a ja sam paliłem CBD ale w formie jojnta 0,5g zakupiony normalnie w sklepie za 20 zł i przyznam przyjemne rozluźniające to było doświadczenie i tu się pytam czy ma to sens bo tu mamy o wiele więcej niż pół gieta za tyle samo hajsu, czy jak chłop se taką fajke skopci to też poczuje trochę luzu i spokoju czy to tylko dla samego placebo ? Dzięki za każde info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze odkopuje stary temat, ale właśnie przed chwilą zamówiłem, tak z ciekawości - za kilka dni dam znać czy cokolwiek czuć, jakby ktoś wpadł na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazje zapalić takiego jointa (wersje miętową), szczerze powiedziawszy działania cbd nie czuć - ciężko sobie nawet wmówić placebo. Dla samego smaczku i delikatnego ukłucia w płuca można sobie przykopcić, napewno duzo lepsza opcja niz szlugi ;)) w wersji miętowej bardziej czuć mięte niz cbd. Mogłaby to być ciekawa alternatywa na rzucenie fajek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam, co prawda z innej firmy, ale mam wrażenie, że herbata zielona lepiej pachnie... Nie ma to nic wspólnego ze smakiem trawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam z ciekawości CBD15% po spaleniu jednej sztuki czułam tylko gryzący smak i zapach jodły ale po drugim w odstępie 30min poczułam się spokojna zrelaksowana i jakby ciut senna ale to chyba bardziej spokój SZKODA że ten zapach taki intensywny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...