Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na etapue zakupu namiotu o wymiarach  dl.120x szer.60x wys.180. 

Namiot bedzie w "szopce" na zewnątrz. 

Niemam bladego pojęcia jaki osprzęt do tego wybrać zeby był efektywny a zarazem zeby to nie kosztowalo miliony monet. 

Byłbym ogromnie wdzięczny jakby ktoś mi podesłal odpowiedni sprzęt z amazon bądz ebay. 

Głownie mi zalezy zeby pobór prądu nie był strszanie wysoki więc zapewne w gre wchodza lapmy LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile worków złota możesz wydać? 

Idealny LED do takiego namiotu to Migro aray-sam mam takie 3 zestawy i jak na razie wymiatają. Pobór prądu to 240W.

Jeden dobry mieszający, polecam jakiś oscylujący, zestaw wentylator+filtr+rury (wystarczą 4 cale jak będzie miał większy filtr i dobry wentylator). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namiot kosztuje 140£, chcialbym sie zmiescic ze wszystkim w 400-450. 

Jeszcze jedno pytanie. Idzie zima, są jakieś "specjalne grzejniki" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie, ile moge kwiatkow wstawic do takiego namioru??

Maciec jakies odmiany ktore rosną dość szybko i trudno je zepsuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 8 krzaków, każde mają podobne wymagania, ale jeśli chcesz w szopie uprawiać w zimnie, to musiał byś HPS świecić 24h aby ciepło było wtedy tylko automaty wchodzą w grę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym zima w moim kraju to max kilka stopni ponizej zera w nocy. Widzialem na necie grzejniki do growbox. Mają nie duzy pobor pradu a w opisie napisali np do growboxa 1m2. Znasz kogos kto to stosowal i jak sie to ma w rzeczywistosvi?

Jezeli moge dac 8 roślinek to doniczki max moga miec 30x30. Wystarczy taka wielkosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 Jak chcesz mieć namiot w zimie na zewnątrz (czy tam w garażu itp) to przede wszystkim zadbaj o to, żeby doniczki nie stały na zimnym podłożu. Podłóż jakiś styropian pod nie. Dwa, to może warto zbudować namiot z jakichś materiałów izolacyjnych. Zamiast wydawać kasę na grzanie namiotu, kup hps'y i masz tanie światło i grzanie w jednym-wtedy siejesz automaty i światło 24 na dobę świeci. . Na wiosnę uzbierasz na leda na lato. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 ja stosowałem grzejnik do growboxa i ogolnie zeby nagrzać taki namiot jak chcesz, to musisz miec naprawdę porządny grzejnik. Ja bym zrobił tak jak mowi @Szym i @doominik hps, automaty i świecenie 24h. 

Na taki namiot bys musial miec grzejnik około 400W albo i więcej.  Lepiej kupic hps wtedy masz ciepło, światło w jednym. 

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...