Skocz do zawartości
ouija

jakich składników brakuje???

Rekomendowane odpowiedzi

specyfikacja:

LED Sanlight LED Q5w gen2 205w.   Namiot diamondBox 110-100cm,  Nawozy mam dobre, sprawdzone napewno.  

To mój debiut. Nie śmiejcie się proszę, tylko pomóżcie. Klony 14 sztuk dostałem koło 8.09.2020 miały ok 2-3 tyg.  Od jakiegoś czasu liście mi żółkną, zawijają do środka, łodygi niektóre są czerwonawo-purpurowe,  Czy to brak jakiś minerałów/witamin, czy może światło pali liście???... ph,ec,wilgotność, temp wody i powietrza dzien/noc jest dobre.  Kolejne pytanie to: jak widzicie busz niezły jest, a ciężko bedzie tu z treningiem LST, na samym dole jest jedna roslinka której trening zastosowałem, z następnymi bedzie trudniej. Czy mogę podwiązywać liście?, Czy mogę coś po przycinać?  8.10.2020 u mnie miesiąc (+2-3tyg od nasiona do klona) CZy 08.10 to dobry moment na rozpoczęcia fazy kwitnienia?

20200929_160511.jpg

20200929_160522.jpg

20200929_160529.jpg

20200929_160607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ouija napisał:

Czy mogę podwiązywać liście?, Czy mogę coś po przycinać?

możesz podwiązywać i coś poobcinać

Godzinę temu, ouija napisał:

to dobry moment na rozpoczęcia fazy kwitnienia?

jeśli cię wzrost zadowala to tak

problem wygląda jak by z ph, czym mierzyłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo ph mierze listkiem lakmusowym, delay może być ale nie duży . 

 

i jak podwiązywać liście, jakieś rady???

i które obciąć

 

jeszcze apropo tego ph, wydaje ci się, że jest za wysokie czy niskie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ouija podwiązywać tak aby odrosty poodsłaniać i ucinać też tak ale nie za bardzo, ph chyba zbyt niskie, w czym uprawiasz te krzaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może masz jakąś fotkę jak wygląda podwiązywanie liści, odsłanianie odrostów? Ucinać dół jak rozumiem, liście i krzaczki z których korzystać nie będe, bądż światło tam nie dochodzi,? dobrze myśle?Krzaki uprawiam w wodzie, kolega z Czech opatentował pewnien system hydro www.vakplast.cz , do zbiornika dolewam nawozów , utrzymuje EC 1,0 sprawdzam 2x dziennie.  Lampę mam dość blisko, nie parzy  ale jest bardzo blisko,bierzesz pod uwagę wogólę , że to ona może palić roślinki? Moge podesłąć więcej zdjęć. Z góry dzięki.

 

Edytowane przez ouija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ouija to raczej nie od lampy tylko z zupą coś nie tak

@doominik ph lipne ?

3 godziny temu, ouija napisał:

ale może masz jakąś fotkę jak wygląda podwiązywanie liści, odsłanianie odrostów? Ucinać dół jak rozumiem, liście i krzaczki z których korzystać nie będe, bądż światło tam nie dochodzi,?

normalnie odsłaniasz odrosty jak przysłaniają liście podwiązując je albo czasem ucinając, bo czasami i tak popkorn wyrasta z takich niedoświetlonych miejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...