Skocz do zawartości
BrainDMG

Prawdopodobnie przenawożenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,jestem nowy na forum i dopiero zaczynam przygodę .Mam 3 dziewczynki ,podlewam i nawoze tak samo  każdą ,ale jedna coś choruje ? prosiłbym o zdiagnozowanie czy faktycznie to przenawożenie czy może pH za niskie 

IMG_20200926_115846.jpg

IMG_20200926_115839.jpg

IMG_20200926_115828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś inne sposoby na przenawożenie oprócz płukania gleby zdjęcie bez lamp

 

IMG_20200926_182123.jpg

Edytowane przez BrainDMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po paru dniach wygląda już tragicznie ,da się coś uratować? Jakąś szczepke zrobić albo coś ,bo szczyty boczne jeszcze żyją 

IMG_20200930_133913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalona wpizdu, w dodatku wyglada na przelana. Tak ze ziemie mozesz przeplukac, ale masz 50 na 50 ze padnie/przezyje (whatever), mozesz tez nie plukac i miec nadzieje ze jednak przezyje i odbije, i tu tez masz sytuacje 50 na 50. Tak wogule to gratuluje zupelnego braku wyobrazni, takie ilosci nawozu dla tak mlodego planta ?!


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelana bo płukalem glebe, dużo nowozu nie dawałem, nie wiem dlaczego ją tak wypaliło bo druga z którą robiłem to samo trzyma się dobrze 

IMG_20200930_152029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie combo, przelanie  i przenawozenie w jednym, jest czesto zabojcze dla krzaka. Jesli mozesz podnies na okolo 2 dni temperatute w boxie (nawet do 30-32°C), ziemia szybciej wyschnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...