Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwszy raz ACE MIX/ TIP- POT

Rekomendowane odpowiedzi

@Groovebusters miło mi, że o mnie myślisz ? jednak walczę ze sobą by się już nie udzielać.

Fajnie by było mieć zamkniętą grupę albo discord kilku osób, które się dogadują i faktycznie chcą wymieniać się doświadczeniami na temat konopii i nie tylko. Nie chodzi o szukanie przyjaciół tylko o merytoryczne i nie tylko rozmowy. Jest tu kilka fajnych osób dla których tu jeszcze jestem ale chyba już nie długo. Ludzie w większości nie chcą się uczyć tylko chcą by za nich zrobić wszystko. Teraz to takie chuj wie co. Wchodzi jeden gówniak z drugim i robią oborę. Pewnie z domu to wynieśli. Niektórzy łapią się na troli i nawet im merytorycznie odpowiadają, a trolem jestem ja więc widzę innych na 183mile ?

Za ten post zaraz wleci kciuk w dół albo fakolec bo misiaczek elo się do moich postów też doczepił. Nie daje faka bo go Tester upomniał to kciuki w dół wali ?

A więc droga @Groovebusters jak widzisz, nie chce mi się tu być i odpowiadać, wolę zdobywać wiedzę jak do tej pory czyli z książek, internetu i praktyki ?

A pomysłów takich nie lubię, tak samo jak ludzkiej głupoty. Projekt gość ma ciekawy i mam nadzieję, że z tymi świeczkami to napisał bez przemyślenia ale się otrząsnął i zdał sobie sprawę z głupoty swojej myśli ?

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bimbrownik

Chyba nic prostrzego. Umawiacie się z osobami podobnie myślącymi do was i piszecie tylko z nimi, a innych omijacie, jak wam ich wypowiedzi nie pasują, bo nie są według was merytoryczne, mądre i uznajecie je za bezwartościowe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie do końca zrozumiałeś moją myśl. Ludzie piszą prywatne wiadomości bo często wydają się wprowadzani w błąd lub wyśmiewani. Dla mnie każda mniej czy bardziej sensowna odpowiedź jest dobra ponieważ ją przemyśle, poczytam i wyciągnę wniosek, zamiast łapać to za pewnik. Z tą zamknięta grupą to faktycznie trochę po koleżeńsku ale nie tak by innym nie pomagać na forum tylko żeby rozwijać zainteresowania konkretnie i merytorycznie, by nie wchodziły jakieś gowniaki z kompleksami albo szpicle.

Ja to piszę ale jestem pewien, że jest kilka osób co też tak myśli. Wystarczy zobaczyć jak udzielali się niektórzy kiedyś, a jak teraz. Pisze się o nich jako o znawcach bo faktycznie się znają ale czy się udzielają? I dlaczego nie?  Bo się poprostu nie chce przenikać przez syf. 

@Szym są kluby i każdy może do nich wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że nie chce ty być bo mam tu fun i prawie wszystkich lubię, mnie nie da się obrazić czy zdenerwować, a już zwłaszcza przez internet. Piszę jaka jest faktyczna sytuacja. 

A teraz kończę bo to relacja z uprawy, a nie luźne pierdolety ?

Sorry Wielebny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bimbrownik  Mi chodziło jedynie o to, że jak chcesz mieć zamknięty krąg osób, jakie ci odpowiadają to możesz go bez problemu stworzyć, wystarczy się ze sobą umówić . Gromadzisz wokół siebie dane  grono rozmówców, jacy ci odpowiadają i to z nimi głównie się komunikujesz, pytasz o rady , a resztę osób olewasz, lub traktujesz z przymrużeniem oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum tematyczne, nie dyskusyjne. Są ludzie, którzy robiąc coś chcą to robić dobrze, nie tylko w temacie uprawy konopii, a nie lizać się po jajkach jak to "pięknie" określiłeś kolego (że tak żartuję) @elo420 . Ty masz na celu leczyć kompleksy więc to nie miejsce dla Ciebie ale i tak to do Ciebie nie dotrze więc szkoda czasu na dyskusję z Tobą. Daj mi faka zamiast serduszka bo takie zabawy by robić coś na przekór są żałosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby sytuacja ogarnięta, wkład do znicza wlozony??? ale plus że 10stopni podnioslem obecnie jest 18 a było 6 wiec. Co do ryzyka to niby jest ale w boksie nie ma sie jak zająć ogień, chyba że ziemia się zapali, a druga sprawa że świeczki gasną jeśli się przewrócą  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tester  Mi tam odpowiada każdy tutaj obecny człowiek. Nie szukam ścisłego grona ekspertów, elity, w jakiej bym zaznał samych mądrych porad i samych merytorycznych odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik

proszę tak nie smęcić i nie narzekać! przecież można omijać chłam i cieszyć się z takich postów, które są wartościowe

trochę dystansu! a przywołałam Cię ironicznie, chodziło o ten pomysł Wielebnego - nie, że miał Ci się podobać, nie o to chodziło - miałeś się zaśmiać pod nosem ?

 

 @Zielone krainy ładnie wszystko podsumował

@WielebnyMerry naprawdę znicz podniósł tak temperaturę? nie boisz się, że coś się stanie? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters pomysł wielebnego na samą roślinę mi się podoba, zawsze pochwalam kreatywność i próbowanie czegoś nowego zwłaszcza, że pamiętam jego wcześniejszą uprawę tym bardziej cieszy mnie, że od razu takie coś zrobił. A i ja też czegoś nowego się dowiedziałem.

Pomysł ze zniczem średnio ale jak coś jest głupie i działa, to nie jest głupie ?

A narzekał będę bo lubię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mijają 2 dni od postawienia grzałki z parafiny i normalnie jest efekt bynajmniej cieplny, można powiedzieć że na dworze 0- -2 A w boksie w szopkie 18,5. Ale wiadomo PARAFINA no i darmowe co2 dla fotosyntezy, hmm ciekawe zobaczymy na kolejnym grow ale tym razem już mam swój wariacji plan" TEGO JESZCZE NIE BYLO"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledź do końca FR to się dowiesz w swoim czasie, będę oryginalny wiec nie zdradzę od razu. @Farmerka  może się domyślać bo to ona mi pomysł dała na T-P z czego jestem zachwycony mam 18 szczytów ktore kwitną plus szczyt i 2 odrosty które są nie powiązane. Z jednego odrosty jak będę miał 1g1tgo mnie ucieszy a może być zawsze lepiej lub GORZEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...