Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwszy raz ACE MIX/ TIP- POT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier...., ociepla dziś boska może trochę to da, ew zainwestuje w nagrzewnice na aku zawsze baterie w robocie naśladuje, a taka coś drogie chyba nie jest. Zawsze pod górkę, to może być powód takiego kwitnienia za niska temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WielebnyMerry napisał:

Co myślicie na dojrzewanie wnętrza świadkami, przy okazji było by produkowane CO2?

Dogrzewanie wnętrza światłami?

Czy przekręciłem przekrecenie?:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarty ogien w grow roomie nie brzmi jak dobry pomysl. Ale kiedys widzialem jak zrobic ogrzewacz z porcelanowych dolniczek i tealighterow. Moze cos takiego by pomoglo.

Jednak otwarty ogien nie wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja zrozumiałam ogrzewanie świadkami, że wziął by świadków ze swojej sądowej sprawy i ich tam zamknął (i jeszcze będzie produkcja co2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Groovebusters  Napisał świadkowie, ale chodziło mu pewnie o świeczki :D Choć to tez ciekawy pomysł, że chciał spalić na stosie w swoim boxie świadków, ale plan niezły w końcu jebać konfidentów, co nie?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH.

W pośpiechu pisałem, owszem chodziło mi o ogrzewanie świeczkami. Nie mam na razie innego pomysłu bo nagrzewnice wpierw.... pradu za dużo a ja i tak mam spory wzrost pradu przez tego HPSa. 

 

Może macie jakieś inne pomysły.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Tak poważnie to żadnego ognia nie wkładaj do boxa, bo raz, że istnieje ryzyko , że od ognia się coś zajmie, a po za tym w procesie spalania wytwarza się dym , chcesz swoje rośliny wędzić w tym boksie ?:D Jak już chcesz podnieść temperaturę to idź w coś, co się nie pali, wziąłbym kabel grzewczy , jaki jest używany w terrarystyce. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...