Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwszy raz ACE MIX/ TIP- POT

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, WielebnyMerry napisał:

A orientacyjnie +/- ile im może zostać do kosy?

a ile kwitną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi że to mix mogą kwitnąć od 8 do 10 tygodni geny 50/50 ind/sat obecnie leci im 10 tydzień chyba od przełączania a kwitnąć zaczęły 2 tygodnie po przełączaniu

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jest sens i szansa na klona na tym etapie, ponieważ zbliżamy się mu końcowi trzeba szykować się na kolejnego FR. Tym razem bym wziął klony od fioletowego a pestki bym zostawił na marzec. Chciałem uzyskać 4 klony zrobić im kurtki weg no 4 tygodnie i wybrać 2 i zrobić im TP. Wyjdzie coś z takiego planu czy startować z pestek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up 44/77 =121 dni zycia weg/flo

 

to podsumowanie mnie przeraziło!! 121 DNI!!! MOZLIWE, PRZECIEZ ONE MAJA JUZ 11 TYGODNI KWITNIENIA!! 

Mam pytanie i oczekuje szczerych odpowiedź co ja tu zjebałem?

.........................................................

Poniżej dla przypomnienia moje pierwsze finalnie dziewczyny a poniżej nich aktualne.

 Pierwszy się szykuje do kosy zdecydowana  przewagą mlecznych 80-90% to samo w drugim przypadku fiolki lecz coś spuchnąć niechce, 3 czyli T-P no czy jeden bon czyli szczyt i popcornu będzie kilka razy tyle, ewidentnie było by lepiej z oryginalnym zestawem i to pewnie z 300razy lepiej. 

Tak naprawdę to z pod lampy dawno ich nie wyciągnąłem a jak zobaczyłem to powiem tylko że wszystkie dosłownie na krzakach włoski są już brązowe, 

TYDZIEN I KOSA??😜

1600788831427844048045814582180.thumb.jpg.6c5d7bfa753c0ffbfc51998f44ce83d1.jpg

16007890952084718827374115438197.thumb.jpg.f3b8dd8f9e4d458e396069e73e9e897f.jpg

16112537824992900595384961728428.jpg

16112539932684889876174767309536.jpg

16112541536351793858619931560126.jpg

16112541707885713327072502168105.jpg

16112544403506492190841744573029.jpg

16112544821043349399301724507331.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry

W dniu 15/01/2021 o 14:34, WielebnyMerry napisał:

Mam takie pytanie, jest sens i szansa na klona na tym etapie, ponieważ zbliżamy się mu końcowi trzeba szykować się na kolejnego FR. Tym razem bym wziął klony od fioletowego a pestki bym zostawił na marzec. Chciałem uzyskać 4 klony zrobić im kurtki weg no 4 tygodnie i wybrać 2 i zrobić im TP. Wyjdzie coś z takiego planu czy startować z pestek?

rewegować można ale jak już końcówka to się nie nada 

6 minut temu, WielebnyMerry napisał:

to podsumowanie mnie przeraziło!! 121 DNI!!! MOZLIWE, PRZECIEZ ONE MAJA JUZ 11 TYGODNI KWITNIENIA!! 

Mam pytanie i oczekuje szczerych odpowiedź co ja tu zjebałem?

może taka odmiana, ale warunki też im nie pomagały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Tam się ledwo wykształciły topki, pewnie roślinie światła brakowało, jak to teraz zetniesz to nie wiele z tego będzie, jak ogolisz liście to pewnie wyjdzie 5-7 gramów. Na zdjęciu trichomy masz mleczne, może gdzieś tam jakiś bursztyn się pojawia, więc ścinać można, ale ja bym poczekał na przewagę bursztynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, WielebnyMerry said:

Mam pytanie i oczekuje szczerych odpowiedź co ja tu zjebałem?

..................................................?

😜

Pytasz co tu zajebałes ? Miałeś w boxie 8°C, grzales zniczem i pytasz czemu coś poszło nie tak 🤔😁?

Ogólnie przejrzałem fotorelacje, bo chciałem zobaczyć co się stało, że to tak wyszło. Jak zobaczyłem, że to ta fr gdzie ogrzewałes boxa zniczem, to szacunek, że tyle z tego jest 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo  radzić sobie trzeba, nie od razu Kraków zbudowano. Może przy 3 FR będzie już lepiej i efekt będzie taki że 20g z krzaczka wyjdzie i to będzie zadowalające.

Zawsze można patrzeć tak, a ja tak patrzę, lepiej palić swoje 2g2ngiz kupować i nie wiedzieć co się pali.

Wcześniej było 23g z 3 panien tu przypuszczam będzie jeszcze raz tyle i też będzie git.

 

Wracając do tematu temperatura sam byłem zaskoczony, ale przy mrozie  -17  w boksie miałem 21st.C i mam do tej pory. Rozumiem można że moje błędem było brak stabilnej i wystarczającej temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hiro1801  przecież przy 8 st, które raz miałem około 5h to chyba nie narobili tyle problemu żeby się to na plon przerodziło? No ale z każda FR jest lepiej, doświadczenie coś się dokupuje, ale dla mnie najlepsze to jest to w tym wszystkim że mogę zrobić coś czego nie robił nikt, #3FR też będzie niespodzianką i przypuszczam że mało kto może się domyślać co to będzie, ale są osoby które powinny kojarzyć pomysł już z 1FR! 

 

Każdy gram cieszy że swoje a nie kupione. Szkoda że Polska "elita" tego nie rozumie, i zamiast na tym zarabiać to każdego dnia tracą i to więcej jak na lewym handlu tytonie czy przemytem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Rządzący chyba akuratnie wiedzą, co robią, jakby dali zielone światło dla marihuany to, by na tym ucierpiał przemysł monopolowy, bo wielu ludzi, by sobie własne krzaki hodowało w domu na legalu bez obaw, więc spadłoby spożycie alkoholu, a przez to ucierpiałby budżet państwa. Jakoś nie wydaje mi się, aby się ludzie rzucili na legalne zioło w sklepach, jakby stało 50-70 zł za 1 gram, jak obecnie medyczna marihuana. Ktoś by to pewnie kupował, ale mnóstwo ludzi, by sobie samodzielnie hodowało planty w domu i budżet państwa miałby z tego zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...