Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwszy raz ACE MIX/ TIP- POT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na mojej 2 FotoRelce, tym razem już trochę bardziej doświadczony i zebrany do kupy.

Nasionka trafiły na 24h do wody 18.09, po czym na waciki, i juz niespelna po 12h 3 z 5 nasion pękły i pokazały kiełki.

23.09 trafią do ziemi doniczki około 100ml nastepnie docelowo w około 15L.

 

WEG przewiduje około 50 dni

 

Nawozy:

BioBizz 3 pack 

RHIZOTONIC od CANNA

PK 13/14 od CANNA

Ziemia:

Biobizz All Mix zmieszaną z ziemią światową uniwersalną. Na spód keramzyt.

 

Box:

75x80x190 - użytkowane będzie tyle potrzeba.

Wentylacja:

Wlot pasywny, 2x2m2mxieszajac12vV od zasilacza komputerowego, WYCIAGAJACY VENTS 125 S AXAIL FAN 180m3/h

 Zdjęcia zarzuca jak coś wyjdzie z ziemi.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 tego nawet producent nie wie, ile tylko zgadywać jakie odmiany po zdjęciu na opakowaniu, ale to jest 5 różnych odmian od ACE SEEDS  w jednej fiolce. I powiem że jestem zachwycony na razie samym kielkowanie, dziś włączam je do ziemi i czekamy na narodziny oraz liczenie dni życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WielebnyMerry napisał:

@Seba691  mam na pewno 2 odmiany kwitnące na fioletowo,

dobry żart hehehehe niby skad gwarancja ? :D

 

i nie rob wega 50 dni bo nawet to 190 moze ci braknac jak trafisz na jakas sative, przerobilem pare odmian od ace seeds, m.in. malawi, congo, panama i to nie rosnie takie male jak jakies ww czy inne popularne gówna

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek fajnie bylo by sie dowiedziec jakie rzeczywiscie geny wchodza w sklad tego mixu. U Ace to sie zmienia co jakis czas. Z tylu opakowania sprawdz jaka masz "Packing date" to postaram sie pomoc ;)

Odmiany w stylu Malawi itp to nawet na 12/12 od kielka urosna na ponad pol metra (bez treningu). A gdy sie trafi jakis wybitnie sativa fenotyp to trzeba nawet zmniejszyc do 11/13, bo inaczej nie zakwitnie (ale w tym mixie nie powinno byc takich niespodzianek, jak juz to bardziej w Tropical mix).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę ace seeds i tam jest mix feminizowanych sezonowych@Niemedyczny_Użytkownik . Odmiany patrzyłem właśnie z tego obrazka, nie mam bezpośrednio od nich mam z innego sklepu w inny sposób pakowany, nie były pakowane oryginalnie. Dlatego potwierdzam że dwie odmiany będą kwitnąć na fiolet bo są 2 ziarna które się wyróżniają i 3 są inne mniejsze zdjęcie wrzucam nasion przed wydarzeniem w ziemię.  2 największe ziarna to będą fiolety zaznaczę specjalnie doniczke żeby wiedzieć i się na koniec okaże.

 

 

Co do wega, to sądzisz że zwykły 30 dniowy weg dla genów styknie, takie jak ace sprzedaje??

16008853837457411342451826285279.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trafisz fiolecik, bo dowiedzialem sie ze jesli masz swiezego mixa fem to w jego sklad wchodzi m.in. erdpurt (to jedyny fiolet w tym mixie ale moze przyfarcisz i bedzie)

na przyszlosc: jesli chcesz fiolet to wez se PCK (pakistan chitral kush), albo cos z red family z firmy sweet seeds, bedzie tam  najwieksza szansa na cos fioletowego

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcod dziś zaczynamy liczyć WEGA.

3/5 PANIENEK jest na wierzchu, pozostałe 2 lekko w tyle lecz są zaraz pod ziemią ale wyjdą pewnie jutro pojutrze, pewnie inwestują siły w korzenie. Dziś podlałem zalecają dawką RHIZOTONIC.

16011287765145202781961336235910.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać  3 Dzień wega,  4/5 wyszło wyraźnie, jedno się pociąga, nie wiem czy z tego 5ncos będzie choć widać zielone listki w ziemi są ?. Na każdym podlaniu dostaje wodę z domieszką rhizotonic. 

Ostatnie zdjęcie pc-box który jest nie dokończone z braku czasu.

16013941055284519406024063120353.jpg

16013941275095246703541565818081.jpg

16013942915985716833878270202196.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...