Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o podlewanie indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Teraz czekaj aż wyrosna. Ja bym ta Folie naciągną lepiej bo taka pomarszczona słabo będzie odbijała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedy podlewać te kiełki? Dodam, że podlewałem je dziś rano. Dać im coś na wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/05/2020 o 20:46, Andi napisał:

@Aron utrzymuj wilgotność gleby 

Czyli lać wokoło pestki czy na jak wsadzę od razu po wykiełkowaniu do donicy 11l.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grennleaf Jak doniczka jest podlewana pierwszy raz powinna dostać wody aż do wypływu, na pewno wejdzie tam 2l wody, później jak się sucho na wierzchu zrobi, potrwa to ponad tydzień, do dwóch przy nasionku. ok 0,75l na doniczkę co 4 dni, tak mi jakoś wychodzi.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ważniak napisał:

@Grennleaf Jak doniczka jest podlewana pierwszy raz powinna dostać wody aż do wypływu, na pewno wejdzie tam 2l wody, później jak się sucho na wierzchu zrobi, potrwa to ponad tydzień, do dwóch przy nasionku. ok 0,75l na doniczkę co 4 dni, tak mi jakoś wychodzi.  

@WażniakTo czekaj dobrze zrozumiałem , przed włożeniem pestki trzeba nawilżyć całą ziemię w doniczce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy podlewacie Krzaki ? Chodzi mi o której ? W czasie włączonego  światła czy włączonego ?  Jest jakaś różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buuh ogólnie lepiej nie zaburzać ciemni bo bywają i takie nasiona które mogą od tego pohermic ale jak zajrzysz do nich na chwilkę to też się nic wielkiego nie stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx czyli wszelkie treningi lepiej robić podczas światła ? A podlewać zaraz przed wyłączeniem  światła ? 😉👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Buuh  Nie otwiera się , jak trwa ciemnia, bo zakłócanie roślinie spoczynku w czasie ciemni może prowadzić do zhermienia. Wszystko rób, jak są włączone ledy, a podlewaj z 5-10 minut przed ich wyłączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kiełek poszedł do gleby w donicy 11 L. Podłoże zasypane 10L. Zalałem całość 1 litrem wody filtrowanej? Nie zbyt mało jak na początku? Ile lać w ogóle tej wody najlepiej. Można wg jakiegoś konkretnego schematu?

Pomożecie?

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Testeri reszta mam pytanko o podlewanie.  Dzisiaj dzień 17 mojej rośliny. Pisze w relacji ile podlewam. Wczoraj wlałem 0,7l wody już z nawozami i mam wrażenie że większość wody wypłynęła na podstawkę. Czy możliwe że Ona aż tak nie potrzebuje wody na razie? Rh 50% temp 23⁰C stałe. W nocy spada na 4h jak jest lampa wyłączona. Nie lać jej nic na razie? Wskaźnik wilgotności gleby pokazuje górną granicę nawilżenia a gdzie nie gdzie sucho. Wodę leje spryskiwaczem po całej powierzchni donicy. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...