Skocz do zawartości
tekla123

Dojedzie do końca października?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam zasadzonego jednego pomidorka AK 420 F1 fast version (pół sezonówka). Zasadziłem ja pod koniec maja i tak sobie rośnie zaczęła kwitnąć 2-2,5 tygodnia temu (w ostatnie dni sierpnia). Pogoda jest dosyć sprzyjająca nawet prognozy na październik są w miarę optymistyczne. Myślicie że da radę? Wrzucam kilka fotek poniżej :)4C5CB3B5-5356-4C13-9679-493551E7D0C6.thumb.jpeg.c8c553c554e9561489276a36013ca57a.jpeg4949B6BD-F4C9-4289-84AB-578DC6195C5E.thumb.jpeg.b4d095a39b76e92d82f5fe94ffa8d668.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zauważyłem ze od 3 dni liście głównie te największe wiatraczne i w dolnych partiach rośliny nie te przy topach zaczynaja żółknące nie ma żadnych oznak przenawożenia bo reszta liście te przy topach i górnych partiach są piękne i zdrowe. A te żółte nie są  popalone  ani nie maja żadnych plamek po prostu stają się coraz bardziej jasne aż to koloru żółtego po czym się wysuszają. Jest to 4 tydzien flo i leje narazie tylko top maxa, a od jutro zacznę delikatnie pk 13/14. Jest to raczej niedobór czy stare liście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym No właśnie dałem trochę nawozu jakieś takie uniwersalnego co miał sporo azotu zobaczymy czy to żółknięcie się zatrzyma bo to jednak jeszcze z 4 tygodnie flo zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy takie żółte liście obcinać w fazie kwitnienia?

I czy zbędne liście na których nie ma topów też obcinać?

Mam outdoor AK 47 i LSD zaczyna się trzeci tydzień kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 @Szymnalezy ścinać wgl niepotrzebne liście w czasie kwitnienia np. w ostatnim tygodniu czy nic z nimi nie robić?

 

Terra bloom dodawać do każdego podlewania? Mam w ziemi wsadzone nie w doniczkach.

 

Edytowane przez Chan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Chan napisał:

Terra bloom dodawać do każdego podlewania? Mam w ziemi wsadzone nie w doniczkach.

można albo co drugie podlewanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, zrobiłem pare fotek z lupą. Sami oceńcie , ale jak na moje tydzień, gdyż lubię mleczne trichomy.  Około 42 dzień flo (fast flowering odmiana).

A7CCFD2A-0093-4FBB-B8DC-75076EF7F7C5.jpeg

CF1890F5-F1B7-478A-BD8C-D01E54C1C1B3.jpeg

A91C73DE-D57B-496E-80E4-0733DAC8D8B5.jpeg

87FECACF-77F1-4F14-B54A-9C4B680197BF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...