Skocz do zawartości
Gooner

Pierwsza uprawa in jaki osprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

Flush już był robiony, 2,5 tygodnia temu na weekendzie. Do tego zalałem dolitem, a tego nawozu naprawdę mało używałem i to jeszcze biohumus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner sprawdzałem poprzednie fotki to roślina była mocno zielona i widać było że liście się paliły więc możliwe że przenawożone są i ph sięskopało a mierniki nie zawsze są wiarygodne, po co dawałeś nawozy jak miałeś ciemno zieloną roślinkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam była masa błędów. Roślina jest już skopana. 

Albo odżyje bo dostała dopiero dobre warunki, albo uprawa od nowa. 

Dlatego najpierw warunki, a dopiero potem pestka w glebę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Zrypana była wentylacja. Nawozów sporo nie było, ale już robiłem flusha. No zobaczymy. Już flusha nie ma co robić a dolomit jeszcze lać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner nie musi być dużo nawozów w ziemi też są pierwiastki i może ich było dużo,  to zrób może jeszcze flusha konkretnego wlej tam kurwa 100 litrów wody ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wlot pasywny w postaci kratki z dołu boska,’do tego wiatrak mieszający komputerowy i wyciąg łazienkowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielonyjamajczyk dopracował u mnie ładnie wentylację itd. Poprawił mi błędy. Dzisiaj rano po tych zdjęciach wnioskuję, że roślinka nabrała kształtów. Liście się ładnie wyprostowały wiec myślę, że panna dojdzie do siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner Mniej wody z oprysku, za dużo tego na liściach. Lewa strona co masz tak goło i łodygi w górze, nagnij do LST. Niech się krzaczy. Codziennie nie będziesz widział zmian. Powoli. 

@Gooner I weź kubek jakiś, wlej do niego wodę, zwiń w rulon ręcznik papierowy i włóż do dna, a połowa  niech wystaje.  Będzie sobie to pracowało, i nawilżało powietrze. Codziennie uzupełniaj kubek . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagiąłem dwie łodygi, o których pisałeś. programator ustawiłem i zmieniłem naświetlanie z 24/0 na 18/6. 
Dzisiaj wyglada to tak:

 

 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...