Skocz do zawartości
Gooner

Pierwsza uprawa in jaki osprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

@Gooner lst musisz sam oceniać. Patrz czy nowe odrosty są, to ważne byś sam zrozumiał zasady LST. Popatrz posty innych tu na forum i zobacz czy jest podobnie. 

Żadnych nawozów na kwitnienie.

Teraz nie usuwaj . Niech dostanie światła i się wzmocni. I tak wygląda dużo lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo o lst, patrzyłem na fotorelacje. Generalnie to mam jeszcze możliwość nagiąć te wyższe łodygi, odrosty małe mają - ale czytałem żeby nie naginać już jak pojawiły się włoski. Zawsze w tych przypadkach jest sporo wątpliwości.

A odnośnie nawozu na kwitnienie- w ogóle go nie stosować czy dopiero po pewnym okresie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner Krzak jest po przajsciach (przenawozenie, przelanie) dlatego nie idzie tak jak powinien i wyglada jak wyglada. daj mu troche czasu, lej przez kolejne 10 dni sama wode z wyregulowanym ph i obserwuj co sie dzieje. Na nawozy na kwitnienie jeszcze duzo za wczesnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Dużo się dowiedziałem i użytkownicy tutaj sporo mi pomogli. Dzięki temu jest jeszcze nadzieja, że z tego krzaczka coś zbiorę.

Powinno być lepiej, bo widzę, że jak naginam szczyty to one próbują wstać i pną się do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner Nie masz co sie dolowac, widzialem juz krzaki w naprawde duzo gorszym stanie. Roslina odbije i da plon. Pozdro.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trzech wyższych szczytach niż wszystkie są jeszcze odrosty, jednak nie wiem czy naginać dalej. Białe włoski już są. Łącznie szczytów jest 10

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Leje samą wodę co 3 dni około 700 ml plus oprysk ? temperatura w nocy przy ciemni około 19-2 stopni, przy włączonym ledzie 22-23 stopnie ? tych wyższych szczytów nie naginać już? Odrosty niby są ale nie wiem bo już są białe włoski.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...