Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mieszko1 ogólnie to planowałem hotel że spa ale nie wiadomo czy nawet to wypali jak nie to lipa totalna. Będziemy na forum świętować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                            Dzień 70

Siemka. Mówiąc szczerze to już czekam aż to się wszystko skończy, zrobię sobie krótka przerwę i wystartuje z nowym projektem. ? Ciągle nie mogę ustabilizowac tego ph, wychodzi na to że ciągle muszę lać pożywkę z ph 4.5 bo jak daje wiecej to odrazu liście mi usychaja.

Hulka zdjęć nie wstawiam bo nic się praktycznie nie zmienia, postanowiłem że poczekam aż pojawi się na nim więcej bursztynu. 

Northern puchnie teraz dosyć szybko i nowe partie liści wyglądają bardzo zdrowo, z góry jeszcze trochę przyschniete. Jak nic już nie spieprze to będzie go z 2x więcej jak hulkberry. Czyli z 10g??

 

IMG_20201124_134544.jpg

IMG_20201124_134526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk taki na cały dzień by mi starczyl??? no właśnie nie mogę się już doczekać tylko coś wogole bursztyn się na Hulku nie pojawia, wg producenta 65-70 dni, dzisiaj mamy 70 tyle że wiadomo że różnie to bywa więc niby jeszcze parę dni może to potrwać. 

PS. Tylko ja nie dodaje tytoniu do jointa! A tam paczka szlugów w tle??

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                             Dzień 75

Siemka wszystkim? Hulk poszedł pod kosę, wyszło tylko 92 g mokrego i to z łodygami. I tak już więcej by z niego nie było, a została mi ostatnia 5 palenia i nie chce juz więcej kupować. Poza tym northern ma teraz więcej miejsca?? pierwsze co ważnego zauważyłem to słabo rozwinięte korzenie, poszły w dół do końca doniczki ale prawie wogole na boki.  Do suszenia używam drugiego boxa ale rozłożonego tylko do połowy żeby miejsca zaoszczędzić. Trymowac też mi się za bardzo nie chciało przy niedzieli więc zrobiłem to na odpierdol??

IMG-20201129-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                          Dzień 80

Siemka? u mnie jeszcze nie koniec przygód, Hulk co prawda suszy się ale northern ciągle sprawia mi problemy. Ciągle plamki i usychanie liści plus te wysokie ph ziemi zmusiły mnie do zrobienia 2 dni temu flusha na nim. No i jest jeszcze gorzej??? nie wiem już co jej dolega, dostaje nawozu co 2-3 podlanie. Dolne partie wyglądają lepiej, najgorzej jest u góry. Czy te usychające liście to może być niedobór cynku przez zbyt wysokie ph ziemi?

PS. Mam w planach dojebać teraz sporo nawozu ale nie wiem czy dawać odrazu czy poczekać aż ziemia wyschnie bo po tym flushu to będzie jeszcze z 4 dni schnac

16070775055206866542934041529454.jpg

16070775790294514789043579230005.jpg

16070775963101284334709147024725.jpg

16070776595292164755970144156058.jpg

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 Hehe no ten trimming zajebisty ? Powiedz przyjacielu jak trichomy Ci wyszły wreszcie przy Hulk ? 

Przejście z fazy mlecznej na brązowe, jesteś w stanie określić ile u Ciebie trwało. w tym stanie rośliny ? Ciekawi mnie bardzo. 

Northern  to ja raczej bym odpuścił z nawozami, ale zrobisz jak uważasz. Leciałbym już samą wodę, bursztyn i ścinka. To już ponad 11 tygodni. 

Czytałem właśnie o tych niedoborach cynku, nie koniecznie mi pasuje. 

Ps. ten hulk dojebane w grubości ma te łodygi. Topy jak topy ale łodygi fest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk ten northern wg producenta 10-12 tygodni więc jeszcze trochę czasu ma. No właśnie u Hulka czekałem, czekałem i wogole ten bursztyn się nie pojawiał, topy wogole nic nie puchły, przez 2 tygodnie od pojawienia się Mleczaków obserwowałem i nic więc postanowiłem go ściąć przy mlecznych a northerna chce potrzymać dłużej. Ogólnie chyba zjebalem z tym Hulkiem i ściąłem za wcześnie (wg producenta 65-70 dni, ja ściąłem 75 dnia) bo moc jest słaba, jeszcze curring zrobię i dam do stestowania komuś z mniejszą tolerancja i wtedy opiszę co i jak. Łodygi miał grube a korzenie miał bardzo marne???

Brałem też próbkę mała z northerna i też jakoś chujowo klepie??? nie wiem czy to ja zbyt wiele oczekuje czy coś zjebalem i wyhodowałem 2 różne krzaki i oba nie klepią ??? z northernem czekam na dużo brazowych trichomow, te mleczaki słabe są. Ogólnie pierwsza uprawa miernota i słabizna, zastanawia mnie tylko czemu ciągle nie mogę tego ph wyregulować, nic nie pomaga... Zrobię drugi raz na jeszcze do nauki na tym sprzęcie co mam i z tymi nasionami i nawozami co mam w domu a na trzecią już przygotuje profesjonalny sprzet. 

 

 

PS. No dobra wkurwiony jestem bo muszę znow towar z ulicy brać???

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 No nie dziwie Ci się. U mnie to nawet teraz delikatny problem na dobre mleczne wejść. Ale powoli dobija kolorek. 

Wziąłem ostatnio sampla, z ciekawości, na szybko wysuszyłem w suszarce do grzybów, mały giecik tylko na próbkę, bo właśnie te trichomy mnie ciekawiły. Wszystkie włoski już brązowe, ale one nie grają żadnej roli w ocenie ścinki, i powiem Ci że przypomniał mi się stan palenia z przed prawie 20 lat. Weszło fajnie, delikatnie, lekko niestety ten posmak chujowy przez takie wysuszenie a potem śmiech w opór, ekstra wkrętka. Zupełnie nie kanapowo. A twarz w stanie jak po dobrym absyncie. 

Jedyny minus że nie trwało to jakoś mega długo, ale też nie spaliłem tego nie wiem jak dużo. A miałem od znajomego ostatnio towar z stolicy, bo był kolegów z studiów odwiedzić, i tak 10 gram w tydzień wypaliłem i tolerancja mocno wskoczyła - a jednak moje ładnie podziałało. 

Ale takie suszenie to profanacja. Smak z odleżanego w słoiku to zupełnie inna bajka. 

Co do tego pH - weź dobrą ziemię, pH wody dobre i próbuj. Następnym razem będzie już lepiej.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk no właśnie chuj w to ile tego i jak wyszło ale najbardziej mnie drażni że jest słabe a Hulk miał być jednym z mocniejszych automatów. Coś zjebalem na etapie produkcji?? tylko co mogło spowodować słaba moc w dwóch przypadkach? ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk właśnie nic nie dawałem na korzenie, jak wyjąłem po ścięciu wszystko to zauważyłem że o ile poszły korzenie do samego dołu to na boki były słabo rozwinięte a to przecież doniczka 5.7l więc powinno chyba ja całą oplatać korzeniami. No mam nadzieje ze curring nada trochę mocy plus że northern jeszcze dojdzie a jak nie to zrobię z tego jakiś olej do wapka albo zmiele i będzie mi służyło jako dodatek do jointow. Na następny raz dokupię coś na korzenie napewno. 

PS. Ziemia była all mix więc teoretycznie powinna mieć wszystko na pierwsze 3 tygodnie. 

Hulkberry-curring??

IMG-20201204-WA0001.jpg

IMG-20201204-WA0000.jpg

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 all mix tak na start ma. Ale pomimo że i moja ziemia na początek miała wszystko mieć, to dałem alga grow. Powiem Ci pewnie w przyszłym tygodniu jak doniczka 11 l wyglądała. 

Ogólnie ładnie wszystko obrodziło. Miałem tylko obawę bo dwie dziewczyny stały tak jak k.... w deszczu, i niezbyt się ruszało w kwestii objętości a potem jebut. Najdłuższa pałka koło 30 cm, i kilka ładnie ją też podgoniło.  

Trochę tematu na święta będzie. Potem jeszcze rzucę jeden sort do szafy, i zaciągam heble na dom, będzie powrót do out w sezonie.

Damy radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...