Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

63 dni chwały ?? Hulkberry dochodzi, northern cos tam rośnie, liście się poprawiły od lania pożywki z niższym ph (lałem po 4.5ph?) mimo to woda w podstawce ciągle podchodzi po 7.0 mimo takiej kwaśne pożywki. 

 

Ktoś pisał że pod koniec kwitnienia tempo wzrostu roślin się wyrówna ale chyba nie w tym przypadku bo różnica między kwiatami Hulka a northerna to na moje oko kilka tygodni ? na szczęście mam 2 boxa do suszenia. 

 

Ostatnio się pokusiłem i urwałem małego topka z Hulka, 2 dni suszyłem, później w piekarnik na 50 stopni na 20 min. Skręciłem małego blanta i Najarałem się ostro a palę codziennie , chociaż faza nie była ciezka tylko taka pobudzająca? dużo nie będzie ale jestem pozytywnie nastawiony co do jakości ?

IMG-20201116-WA0003.jpg

IMG-20201116-WA0002.jpg

IMG_20201116_153749.jpg

IMG_20201116_153724.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 mam podobny Problem Caly czas leje po regulacjiph- 5,5 do 6.2 Na Tym teście tez to samo mi wychodziło zbiło trochę ale nie na wszystkich widocznie nazistowska woda ma takie działanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 ziemia zwykła chyba z jawola start canna vega rhizotonic canazym kwitnienie flores boost i pk 13/14 ziemia hujowa od początku problem z ziemiomorkami jedno gelato to normalnie zrujnowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka? Kupiłem ostatnio mały mikroskop i postanowiłem zajrzeć do Hulka, zrobiłem kilka zdjęć, mam nadzieję że w przybliżeniu uda się wam coś zobaczyć? napiscie co o tym sądzicie, ile mniej więcej do ścinki ?

IMG_20201118_184449.jpg

IMG_20201118_184655.jpg

IMG_20201118_184810.jpg

IMG_20201118_184639.jpg

IMG_20201118_184556.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 zależy, jak lubisz trichomy w takim stadium i topy są duże to można ciąć jak wolisz bursztyny i większe mózgowe działanie to trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda ze mój Hulk był jak weteran po wojnie. Na prawdę fajne palonko będziesz zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 @zielonyjamajczyk @Seba691 dzięki wielkie, już się nie mogę doczekac ścinki, chociaż za dużo tam nie będzie. Ile byście obstawiali suchego z tych 4 badyli i popcornu poniżej? ?? na northerna jeszcze trochę trzeba będzie poczekać ale będzie napewno więcej jak Hulka? najważniejsze że wkoncu swoje i bez żadnego syfu a o to mi głównie chodziło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mieszko1 z popkornu rób masło nie ma co się bawić w trymowanie chyba że masz za dużo czasu ? Na pewno będzie dużo więcej jak u mnie. U mnie raz ze roślina chorowała (przędziorki) dwa że podczas urlopu kolega przesuszył, trzy że to było w pc boxie a cztery po tygodniu płukania w wodzie objetosc spadła drastycznie. 

Obstawiam 40g z 2 krzaków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 po 20 z krzaka na pierwszy raz by mi wystarczyło, byłbym zadowolony ? masełko napewno zrobie żeby ciastka były na święta bo w tym roku chyba utkne za granicą i smutno strasznie bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...