Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mieszko1 lej zwykła woda z kranu która odstoi po nalaniu 24h w wodzie że sklepu masz minerały które mogą się osadzić na korzeniach a to nie jest dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mieszko1 kranową woda jest ok tylko musi odstać żeby chlor odparował dlatego się po nalaniu zostawia na 24h. Narazie lej wodą i zobaczysz co się będzie dalej działo, puki co nie ma tragedii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się uczę na twoich błędach... ?? Co do wody mineralnej to też lałem często przez pierwsze tygodnie, możliwe że przez to i u mnie działo się  tak z liśćmi ??‍♂️.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 czyli przydatne te fotorelacje? chociaż ja podejrzewam że to też wina ziemi, czytalem na różnych forach że niekiedy all mix mocno szarpie automatami. Mi hulkberry już się chyba podnosi po tej przygodzie, northern ładnie rośnie. Dzisiaj odebrałem nawozy, w następnym tygodniu będę miał miernik ph wody. Czy ktoś może wyjaśnić mi jak stosować ten trio pack od biobizz? Wszystkie naraz czy na zmianę? Tzn dodaje na litr wody każdego nawozu po trochu czy każdy osobno rozpuszczam w litrze wody a później je mieszam? I tak jeszcze się wstrzymam chyba z tydzień ale chciałbym już wszystko przygotować wcześniej zwłaszcza że ta wodę muszę na conajmniej niej 24h odstawić. Wymienię chyba też Ledy na tej samej firmy ale 60w z 4 diodami. Aa i czy potrzebuje jeszcze jakichś nawozów? Chciałbym wyciągnąć najwięcej jak się da z tego boxa no i palenie żeby było dobre, święta idą??

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1

5 godzin temu, Mieszko1 napisał:

Czy ktoś może wyjaśnić mi jak stosować ten trio pack od biobizz?

tam jest jeden nawóz na wega i dwa na kwitnienie, nawozy możesz mieszać

 

5 godzin temu, Mieszko1 napisał:

Aa i czy potrzebuje jeszcze jakichś nawozów?

dobrych genów i warunków uprawy

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych nawozów nie miałem więc nie doradze a weg trwa tyle ile zechcesz. Czyli tyle żeby miejsca nie zabrakło. Ale pamiętaj że musisz dodać 1/3 tyle na flo... Ogólnie około 4 tyg. Potem rób im jesień 12/12... Ja na pierwszy raz wrzuciłem sezonowke i automat ??‍♂️?ale palenie było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 hmm a to wkoncu przełącza się te automaty na 12/12 czy leci cały czas 18/6 albo 20/4 bo czytałem już tyle opinni że sam nie wiem? Skoro są to odmiany kwitnące automatycznie to nie powinno mieć wpływu jak im przełączę swiatło? 

 

Dzień 12

HulkBerry podnosi się po przygodzie, Northern jest niski i mocno się rozrasta. Jeden listek na northernie mocno się wykręcił. Kiedy zacząć robić lst? Warunki w boxie wydają sie być dobre, temp 25-26 stopni, wilgotność około 70. Rośliny zaczynają wydzielać dosyć wyczuwalny zapach. 

Pierwsze 2 zdjęcia hulkberry później northern. 

 

 

16011917079722011634976953459685.jpg

16011917413985003332527542778636.jpg

16011918551201221188898414265407.jpg

16011919838725288628155384537487.jpg

16011920099923246660272264001527.jpg

@Szym tak masz rację znalazłem opis, grow można stosować przez cały okres a tamte 2 pozostałe są na kwitnienie więc w moim przypadku zacznę stosować w 3-4 tygodniu chyba wszystkie naraz, zaczynając od 1/4 lub 1/2 dawki. 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...