Skocz do zawartości
MałpiDżony

box 60x60x150 pare pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zbudowałem boxa 60x60x150 ze sklejki i teraz pytanie jakie dać wentylatory wyciągające, czy wentylator komputerowy 140mm poradzi sobie czy celować w coś większego? I jaki wentylator mieszający czy taki mały wiatrak na usb starczy? Wychodzi mi że potrzebuje 18000lm a na allegro są tylko hps150w które mają 17700lm i czy to wystarczy? Te lampy mają dopisek autoflowering czyli na logikę do automatów a będę mieć zwykłe nasiona więc pytanie czy może być taka lampa i tylko będę przełączał cykl światła na krótszy? Czy mogę np. porobić w podłodze otwory 2cm jako wlot pasywny czy może lepiej jeden większy gdzieś z boku zrobić? I ile roślin zwykłych zmieszczę w tym boxie?

Edytowane przez MałpiDżony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym a jaki wentylator wyciągający i mieszający polecisz? I jakiej wielkości zrobić ten wlot? I jak z tą żarówką autoflowering? Czy mogę ją dać do zwykłych roślin i w odpowienim momencie skrócić cykl światła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałpiDżony mieszak znajdź jakiś w growshopie czy allegro,  wyciąg ze 130m3/h, kup normalny zestaw hps 150w, wlot z 8cm

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...