Skocz do zawartości
mikosz

(3x Future #1) | (3x Blackberry Moonrocks) | (3x Gelato Dream) [1m2] [320W COB LED]

Rekomendowane odpowiedzi

@mikosz uważaj tylko teraz z tym ph bo mi się szybko spowrotem podnosiło, ja teraz cały czas leje pożywkę z ph 4.5 bo inaczej ph ziemi mi skacze do góry. Zajebiscie ze udało Ci się to ogarnąć, oby dalej bez problemow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy jedno śpieszące się Gelato Dream, być może przez to, że kiedyś było złamane teraz jest tak do przodu. Ile jej jeszcze dajecie? Dużo  jeszcze spuchnie?  Zaraz idzie 42 dzień od pokazania włosków, producent podaje 56 - 63.

6FD7F890-FF15-4526-BE3E-FFDE7FD06AD3.jpeg

A6E76B92-AF69-4CF5-AD79-49286F496721.jpeg

E0127D33-6CC1-4397-92AD-187650967654.jpeg

76D30466-E523-454A-BAC4-E02C8702A57A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mikosz  Niestety nic z tego nie będzie, więc wyrzuć to i powiedz , gdzie to wyrzuciłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz Jeszcze wszystko chyba przezroczyste jak widzę na tym zdjęciu. Przy mlecznych bym walił flusha, i pewnie wyrobisz się tak samo jak ja. 7-14 dni do ścinki. 

Mikosz u mnie identycznie było że złamana wyjebała najwyżej ze wszystkich, w zasadzie pod samą lampę, i to będzie jeden z najbardziej okazałych topów.  

Ale masz piękne liście na niej. Dobrze odżywiona jest. U mnie na tej dochodzącej to wysysa wszystko już jak leci i liście suche się robią. 

Elegancko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flo dzień 43

Jak sytuacja w namiocie? Dobrze idą? ?

Obstawiajcie ile wyjdzie z całości, wymyślę jakąś nagrodę dla osoby która będzie najbliżej.

A0FE3016-08D2-486B-A575-98708718CC24.jpeg

C719F09F-9B83-489E-98C1-7FA8F8F45DD6.jpeg

7B133DF6-8772-4ACB-A9C4-75F0161527C8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Optymistyczna wersja. Popełniłem dużo błędów, jak wyjdzie 400+ to będę przeszczęśliwy. Najważniejsze, że się dużo nauczyłem a to przecież jeszcze nie koniec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to już na innej fotorelacji ale napisze i tutaj, może Ci się przyda. 

Ogólnie po konsultacji z jednym z użytkowników tego forum, i po przeczytaniu kilku artykułów na zagranicznych forach jedna rzecz może się przydać . Otóż nie powinno się regulować ph przy dodawaniu odżywek od biobizz jeśli korzystamy z ziemi biobizz!!! Jeżeli po dodaniu odżywek ph pożywki nie jest większe niż 7.3-7.5 ph to mikroorganizmy w glebie biobizz same wyregulują to ph ale tylko w dół! Nie podniesa nam ph do góry. Co innego jeśli mamy naprawdę twarda wodę wtedy można użyć ph- ale ważne aby obniżać to ph organicznymi produktami które nie zniszczą mikroorganizmow w glebie.

Sam miałem i ciągle mam problemy z tą ziemia i nawozami ale wkrótce przeprowadzę mały eksperyment na moim krzaku który to wszystko zweryfikuje. 

Screenshot_20201207-101651.jpg

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gelato poszło we wtorek pod kosę i już sie curruje w słoiku. Wyszło 34 g suchego po trimmingu, wcześniej jeszcze zerwałem 7 więc łącznie będzie ok 41. 

Pozostałe roślinki już po flushu, w przyszłym tygodniu pewnie coś będzie koszone.

 

C0F370DD-C541-4BE8-AF1D-FCE1A7D3BB06.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...