Skocz do zawartości
Mieszko1

Gdzie ten filtr?

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik dałem ziemię all mix biobizz i mam z tej samej firmy 250 ml nawozu na kwitnienie, czy jak wsadzę tam 2 krzaki na 35x35x90 to nie będzie za dużo? I czy nie będzie czuć, bo mieszkam w kamienicy na ostatnim piętrze. Zastanawiałem się już nad jednym krzakiem. 

https://www.growland.net/BioBizz-Indoor-Try-Pack?curr=EUR&gclid=CjwKCAjwnef6BRAgEiwAgv8mQf-IgrnyHOSoy-jIzb8QArC0lVbfcrsx0X09WZ2gk4u_UneDkI1J0hoCIZ0QAvD_BwE,  

Taki zestaw będzie ok?  Mam jeszcze saszetkę foliar spray, gratis przy zamówieniu ?

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 pewnie skrzynke ma pełną 

@Mieszko1 zestaw będzie ok,  niektóre krzaki czuć bardziej niektóre mniej, ale jak filtr węglowy dobrze zainstalujesz to nie powinno nic czuć

na taką powierzchnię to jeden nawet wystarczy krzak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Od dwóch lat codziennie w tym mieszkaniu palę więc i tak trochę czuć, aby nie waliło na całej klatce i w całym domu? dobra więc w sobotę lecę do sklepu po przewód wentylacyjny, jakieś rady jak wyciszyć wiatrak ten kanałowy co zasysa powietrze? Trochę głośny a namiot mam w sypialni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym coś pokombinuje, zobacze co w sklepie znajdę, może jakaś mate wygłuszającą żeby owinąć wiatrak i ewentualnie wstawie całość do szafy. A czy przewód dac w otwór od dachu czy może być ten co jest też dość wysoko ale na "plecach" boxa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 jak masz sprawny filtr i wilgotność nie jest jakaś bardzo wysoka to nic czuć. Co do wyciszenia, to najpierw kup tą rurę wyciszoną, a sam wentylator możesz czymś próbować owinąć, ale przeważnie to niewiele daje-są wentylatory wyciszone, ale są trochę droższe od zwykłych. 
ja na taka powierzchnie nie pchał bym się z dwoma krzakami, chyba, że koniecznie chcesz 2 różne i szybko dać je na flo. 
Jeśli chodzi o nawozy, to właśnie o takim zestawie na początek mówiłem. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik szybko dać na flo? Tzn przestawić z 18/6 na 12/12? Mam 3 nasiona hulkberry i jedno northern light z gratisu i myślę że chyba zdecyduje się jednak na jeden krzak, który z tych 2 byś bardziej polecał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 pierwszego nigdy nie miałem, a Northern Light jest bardzo łatwy w uprawie-nieduży krzak, dobrze reaguje na trening, topy jak szyszki. 
Ja mam jedna roślinę na powierzchni 50/50 i czasem maja ciasno, wiec ty nie powinieneś mieć problemu z wypełnieniem 35/35. Jak chcesz 2 rośliny, to daj im tylko lekko lst i jak tylko trochę odrosną przełącz na flo-światło 12/12. One się jeszcze wyciągną, wiec jak będą miały za gęsto to po prostu wywal nadmiar liści i najmniejsze odrosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 nie da się tak wprost zgadnąć, bo nawet jak ogarniesz wszystko idealnie, to możesz po prostu trafić marnego krzaka. Na tył panelu jak wszystko pójdzie dobrze możesz spodziewać się około 50g. 
Nie mam doświadczenia z małymi namiotami i małymi paneliści, wiec trochę zgaduję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik palę 1g dziennie więc zapotrzebowanie jest dosyć spore, muszę spróbować zrobić tyle żeby do następnych zniw zostało ? hmm przemyśle do weekendu czy jeden czy dwa, może w międzyczasie ktoś podpowie kto ma doświadczenie z takimi małymi boxami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 jeden krzak czy dwa to zależy jak długo będziesz go wegował, bo jednym krzakiem możesz spokojne zapełnić powierzchnie twojego growboxa, chyba że dasz krótki weg to wtedy dwa krzaki możesz dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym a jak myślisz jakim sposobem otrzymam więcej plonu? Dodam że chciałbym też aby zrobić to możliwie w jak najkrótszym czasie, oczywiście nie tracąc na jakości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 Ten panel jest ok, ale  na max plonów  to mógłby  być troszkę  mocniejszy. 

Nie napalaj  się  zbytnio, zrób pierwszy grow  i potem będziesz wiedział jak to  działa. Jest duże  prawdopodobieństwo,  że  coś popsujesz za pierwszym  razem-bo chyba każdy  coś  spaprał  za  pierwszym  razem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...