Skocz do zawartości
_Hi_Im_Harry_

Czy się nada na automaty :D

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy się to nada i jakie mogly by być efekty ?

I teraz jeszcze ma szybkiego potrzebuję taniego leda na 1 automata jakies propozycje ?

https://allegro.pl/oferta/growbox-flo-grow-quantum-cabinet-szafa-uprawowa-9292557509

Edytowane przez _Hi_Im_Harry_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, _Hi_Im_Harry_ napisał:

@glodek18 możesz i tak a co byś proponował zamiast tego ? ile czy 2 automaty by się tam zmieściły czy lipnie ? Pojęcie mam zerowe bo zaczynam dopiero 

Zmieściły by się ,to jest fajnie wykonane i dyskretne ,ale jeśli masz możliwość postawienia namiotu w jakimś pomieszczeniu to stawiał bym namiot .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kafle??? Za 3k to możesz mieć namiot 0,64mkw i dobre oświetlenie LED. Plus reszta dupereli, jak filtr, nawilżacz, mieszający. I zierna na cały rok.

Określ swoje potrzeby. Na 2 automaty spokojnie starszy 0,16kmw + HPS 150.

Chyba, że chcesz tego boxa... i przepłacić 2k conajmniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Aron napisał:

Chyba, że chcesz tego boxa... i przepłacić 2k conajmniej. 

Nie do końca jest to przepłacanie ja np musze kombinować i chowac jakieś dziwne boxy w szafach,bo nie postawie namiotu na srodku małego mieszkania.Kto by nie przyszedł interesował by się co tam mam na dodatek szumi. A taka szafeczka fajna estetyczna ,dyskretna i ch....komu do tego co tam trzymam .A namiot od razu wzbudza zainteresowanie. Fakt gdybym się sprężył i bardzo chciał pewnie bym coś takiego zbudował ale nie każdy mam narzędzia i miejsce gdzie mógłby to wykonać pozdro 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji na namiot musi byc dyskretne ?

to ile wejdzie do takiego boxa ? Bo to oswietlenie chyba nie jest wybitne

Edytowane przez _Hi_Im_Harry_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...