Skocz do zawartości
Cieniu

Awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano ekipa.

Potrzebuje mózgów do burzy.

Mianowicie.

W namiocie susza się 4 krzaki, 3 rozebrane i jeden w całości. W boksie jest wentylator mieszajacy i  wyciąg z filtrem węglowym susza się od soboty 05.09 -teraz ciekawa część....

09.09 - przychodzi ekipa i będą grzebać w elektryce i wymieniać boiler- zakładam że przez ileś godzin (max.8h) może nie być prądu i co za tym idzie ani wyciągu ani mieszacza. 

Czy w te parę godzin  jest ryzyko pleśni? 

Nie zakisi się to w tym.namiocie?

@doominik @Bimbrownik @Tester @Farmerka

 

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze do obejścia. Chyba.

Puki co schnie. 

Mam wolnostojące zapachy, wszystkie skumuluje nieopodal zielonego pokoju.  

 

Najbardziej martwię się wilgotnościa, przy tej pogodzie co tu mam z wyciagami i wentylatorami skacze pomiędzy 60-70.

Już mam zbieracz wilgoci elektryczny i dwa analogowe z woreczkami. Myślę czy by ryżu nie rozsypac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jak wyhodowałem swojego pierwszego kszaka to wgl nie capił. Nie wiem dlaczego, takimi zygowingami pachniał ale ten zapach nie rozprzestrzeniał się tak. xD! Był to Super Lemon Haze, klepał jak skurwysyn ale 0 zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu Nie sraj ogniem w kilka godzin plesni nie zlapiesz, tymbardziej ze krzaki sa juz podeschniete. Ale bez filtra bedzie jebalo w calym domu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi się uda podłączyć zasilacz przez adapter ktory robi z 12 do 230v A Jak nie to trudno, zamknę okna żeby nie wyciagalo zapachu, drzwi na klucz i co więcej mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki duży pojemnik 100l. gdyby tak wyłożyć go recznikami kuchennymi na dnie - było by w miare dużo miejsca. mógłbym przymocować w środku te pochłaniacze wilgoci co @Farmerka pokazała, sztuk dwie mam - brzegi owinąć strechem żeby troche zaizolować - musi zadziałać! ? 
@CheMsKuN z całym szacunkiem ale muka dla ciebie- nie sram ogniem, tylko próbuje coś wymyślić żeby nie spierdolić 3 miesiecy ciężkiej pracy i nie narobić głupot na końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Cieniu napisał:

  muka dla ciebie

Co to jest muka ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Oddaj mu prosze za mnie, ja duzy chlopak jestem i nie mam wyczucia, jeszcze cos sie stanie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CheMsKuN napisał:

@Farmerka Oddaj mu prosze za mnie, ja duzy chlopak jestem i nie mam wyczucia, jeszcze cos sie stanie ?

Będzie się działo, starcie tytanów. 

Jam 2m, 105kg i czerwone oczy -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...