Skocz do zawartości
Jobanyy

Miesięczne karakany

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano,moje dziewczyny mają nieco ponad miesiąc, byl topping i lst Ale nie sądzę aby to mogło tak bardzo wpłynąć na ich tempo wzrostu.. są ładne zielone i powoli zaczynają pachnieć Ale na bank coś robię nie tak,nie stosuje nawozów poza biohumusem forte co 2/3 podlewanie,nie przesuszam ich Ale też nie nadlewam, światło to 18/6 ok 6k lm są to automaty bodajże że strony seeds  coś takiego .. jak sądzicie,czego im brakuje ? Co robię nie tak ? Ph wody 6.0 temperatura ok 24/5 *..

tmp-cam-5264658705811563819.jpg

tmp-cam-8378718666455391334.jpg

tmp-cam-6934793083378239127.jpg

tmp-cam-8167748460653667046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dajcie spokój już z tymi genami. 

@Szym zioło już Ci chyba zaszkodziło widzę że co druga Twoja odpowiedź to geny ?

@Jobanyy lejesz w jednym miejscu a nie po całości co powoduje że roślina słabiej się ukorzenia. Podlewaj żeby całą ziemia była mokra a nie tylko na środku. Sprawdź też wilgotność powietrza. Możliwe we mają za suche powietrze co też może spowolnić rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do@Seba691 bra,wezmę rady do serca.. A słuchajcie, mam taki elektroniczny miernik ph,czy osadzenie go do gleby daje miarodajne wyniki? Bo ph o dużo za duże,czy może to spowolnić rośliny na tyle? Zerknijcie foty..

tmp-cam-3643518658017989319.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jobanyy  A ten miernik ph nie jest przypadkiem do wody. Kalibrowales go ? Nie wierze ze nowa ziemia ma tak wysokie ph. Kup dobry miernik ph do ziemi  (bedzie Ci i tak zawsze potrzebny) i zmierz jeszcze raz ph ziemi.

Dziewczyny rozwijaja sie normalnie  w normalnym tepie. Nie zapominaj ze zapodales im mega stresujacy trening.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  dziewczyny odzyly, ostatnie dwa dni to przeszły same siebie, po prostu tak jak napisałeś chyba po prostu trening je zblokowal. A tego pod uwagę nie wziąłem.. miernik zamówiłem.. dziewczyny się rozwijają 

@Farmerka  miernik do wody,dlatego spytałem czy daje miarodajne wyniki:) .. światło to białe ledy Philips 4x 1600lm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jobanyy  Przy ledach lumeny nie odgrywaja zadnej roli, ludzie nauczcie sie tego wreszcie. Tam potrzebujesz jakies 80w swiatla, o barwie najlepiej 3500k, czyli NIE biale. Barwa swiatla np. 6400k (biala) jest dobra na faze wegetatywna.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...