Skocz do zawartości
Wentyl

CREE CXA2520 35W x2 | box 0.2 m2 | Dark Rose CBD, Dark Devil, Black Cream - wszystkie auto

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem do doniczek poszły 3 auto, chciałem kolorowe odmiany i takie właśnie wybrałem. Wszystkie mają wysoki procent wybarwienia, poczekamy zobaczymy

Box: 0,19m2

Doniczki: 5,7 l ale niepełne, więc załóżmy 5l

Światło: 2 x panel CXA2520 35W

Trening:  lst, chyba że będzie dobrze to topping

Medium: kokos od Plagrona

Nawóz: Zestaw od Hesi oraz Advanced Hydroponics of Holland Dutch Formula Bloom

Wentylator wyciągający łazienkowy Awenta Silent (nie taki silent) komputerowy 14x14 do chłodzenia paneli, mieszak 8x8 komputerowy, wlot pasywny

Mierników brak

Pestki poszły do wody 19.08 i po nocy moczenia trafiły na spodek z ręcznikami. Już na drugi dzień było widać kiełki ale do doniczek małych poszły 21.08 i już nastepnego dnia wszystkie się pojawiły. Zaskoczony byłem jak szybko poszło. Pierwszy dzień wegetatywny liczę od 22.08. W małych doniczkach były może z tydzień i już było widać korzonki dołem, więc przesadziłem do docelowych. Jakoś tak z przekory posadziłem na środku doniczek ? Będę miał wyzwanie. Póki co mogę powiedzieć, że rosną ładnie a różyczka nawet zapierdala, miła odmiana od poprzedniej uprawy. Mam tylko nadzieję, że tempo się utrzyma. Karmię na razie Hesi TNT na korzonki i dorzucam szczyptę uniwersalnego Peters Professional (z pierwszej uprawy) bo nie mam nic na weg.

IMG_20200904_004748950.jpg

Największa jest różyczka 

IMG_20200904_004852254.jpg

A najmniejszy diabełek. A może najgłębiej wkopany? I blady taki, albo ma takie zapotrzebiwanie na azot albo taka jego uroda. Dodam jeszcze, że Black Cream już ma kolorek na łodygach, nie sądzę żeby to braki jakieś były, mam nadzieję ze to zapowiedź głębokiej purpury ??

Lepsze zdjęcia postaram się zrobić jutro w świetle dziennym. 

Pozdro ekipa

Edytowane przez Wentyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Rose CBD

IMG_20200904_093436089.jpg

IMG_20200904_093417752.jpg

Black Cream, zwróćcie uwagę na kolor, ja jestem pełen entuzjazmu ?

IMG_20200904_093547102.jpg

IMG_20200904_093637383.jpg

I bidula Dark Devil, mam nadzieję że podskoczy

IMG_20200904_093805484.jpg

IMG_20200904_093755201.jpg

Zapomniałem napisać wcześniej - Black Cream i Dark Devil są od Sweet Seeds a Dark Rose CBD od Elite Seeds. Taką mam przynajmniej nadzieję bo dostałem pestki w pojemniczkach zastępczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zaszalałem i na róży zrobiłem topping, za ładnie szła ?

Ale przyznam, że nie bardzo ją to spowolniło. Do tego zrobione lst. Na black cream tylko lst. 

Diabełek ciągle najmniejszy ale tak jakbym pistile widział. Jeśli tak to masakra, on ma 4 piętra liści i najmniejsze odrosty.

IMG_20200909_083908660.jpg

IMG_20200909_083916385.jpg

IMG_20200909_083943727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra jakaś. Jak jedna fajnie idzie to druga musi zepsuć. Bez jaj, 17 dzień i kwitnienie? On nawet głównego szczytu nie ma rozwiniętego jak trzeba. Z jednej skrajności w drugą ? Przy dobrych wiatrach będzie z niego co? Jeden mikrotopek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzaki sobie rosną i kwitną, problemów zero. Dark devil rozjebał mnie na łopatki kolorami, niesamowity jest!

IMG_20200925_134327465.jpg

Tu i tak słabo wygląda ale w pełnym oświetleniu w boxie wygląd jest niesamowity! Piękna zieleń, prawie czarne topy i kawałki liści i białe pistile do tego. Szaleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters @EneDue witam was po długiej nieobecności. Wygląda to tak sobie. Remont cały czas trwa więc zestresowany teraz chodzę. Majster po domu się szwenda więc pomimo że jeszcze nie gotowe to uciekam z dziewczynami. Kolory boskie, zapach super! Dark devil poszedł pierwszy, bardzo luźne topy, mały krzak. Zawiedziony jakością jestem, zobaczymy jak wyschnie. Dziś poległa Dark Rose, tu też piękny wygląd i zapach. Też luźne topki ale nie tak jak w DD. I też wiele nie wyszło. Nie spodziewałem się jakichś dużych ilości ale słabo mi to wyszło tym razem. Rośnie jeszcze najmniej dojrzała (a właściwie niedojrzała) Black Cream. Tu też nie będzie ilości ale i o jakość się martwię. Muszę z nią uciec a dużo jej brakuje. No cóż, na żywioł była ta uprawa i okazała się trochę failem.  Spodziewam się dużego spięcia z majstrem więc zamknę szafkę na jakiś czas. Na pewno wsadził łeb do mojej skrzynki pod moją nieobecność w domu i wolał bym, żeby mi po kłótni smutnych panów do domu nie nasłał. A nawet jak coś, to w skrzynce będą kaktusy i pustynne cosie. Wrzucę fotkę tego co zostało jutro jakoś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue sorki za jakość zdjęć, nie chciało mi się tego do światła dziennego nosić. W skrzynce zostało Black Cream, też pewnie zetnę niebawem, trudno. Radość za to w kolorkach, topy czarne, takie jak chciałem ? Aż żal, że nie mogłem potrzymać do końca

IMG_20201023_061514256.jpg

IMG_20201023_061735707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może plon nie jest wielki, ale się udało i coś jest, więc super. Ja mam od tej samej osoby leda tylko mocniejszego i też będę walczył o to, by coś z tego wyszło. To mój pierwszy raz, więc doświadczenia mi brak, mam wiedzę czysto teoretyczną, ale może też coś z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark devil ładny, ale drugi raz nie kupię. Black Cream fajna, jakby jej dać czas i warunki to by była super, i do tego piękna. Dark Rose dla mnie super, leciutka bardzo, na pewno nie dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Na nerwy w środku dnia 😁 Następnym razem też coś cbd wsadzę, mam kupione coś 1:3 Na razie przerwa bo zimno w szafce, nie ma sensu kombinować, nic ciekawego w temperaturze 15° nie wymyślę.

Z tej uprawy wszystkiego wyszło mi ok 30g, wynik słaby ale i tak zadowolony jestem. Na wariata to było. Pozdro dla wszystkich, temat do przeniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...