Skocz do zawartości
mjrTOMMY

nawożenie "z natury"

Rekomendowane odpowiedzi

witam. widziałem tu kilka wpisów ludzi, którzy deklarowali, że nie będą żadnej "chemii" używali. - więc mam pytanie: czy stosując jakieś pokrzywy i banany, piwo, krew, ryby suszone i co tam jeszcze, można dojść do jakiegoś dobrego efektu w boxie? (i nie mówię o oborniku, bo jestem z miasta, bloku).  próbowałem  takich zabiegów w fazie veg (głównie z braku funduszy) i roślinki były bardzo zdrowe i zadowolone, ale czy może mogły być  bardziej? (jedyne ze sklepu, to jakiś "podkorzeń B aqua" do ukorzeniania klonów i przy przesadzaniu - rewelka , wszystko się ukorzenia, nawet suchy prawie patyk).  dodawałem też "wyciągu z ziemi"- ciekawa sprawa. ale na flow już zacząłem dodawać  rzeczy z growshopu ( szczególnie , że się okazało, że mam jeden 100m ode mnie). ale interesuje mnie czy takimi  sposobami, bez "chemii"(wszystko jest przecież chemią) da się dojść do super efektów? czy jak roślinki nie walniesz " DDJJb-G6" a poem "RG-B9" , dodając "U-36b" (wymyślone nazwy) , to nie dostaniesz dobrych plonów? niby taka natura  w tym zielu, a tu tylko fiolki, butelki, buteleczki, hormony, enzymy, opryski , proszki , a co jeden to droższy. i do tego trza płukać, żeby się nie otruć. nie żebym miał coś przeciwko, ale chciałbym się coś dowiedzieć z konstruktywnej wymiany zdań. a może to już takie mutanty są , że bez "srG27" i uranu nie wrosną dobrze?

Edytowane przez mjrTOMMY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...