Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, kompletuję boxa 1m x 1m x 2m a jako iż dopiero zaczynam przygodę z pomidorkami to liczę na waszą pomoc by jak najlepiej wykorzystać budżet ok 3500 polskich złotych.

Potrzebujemy w tej cenie kupić:

- namiot 1m x 1m x 2m

- lampa LED  (myślałem o Lumateku Attis 300W, jakieś opinie?)

- haki do lampy

- kompletna wentylacja pod ten zestaw (3 wentylatory - wtłaczający, mieszający i wyciągający + filtr węglowy)

- stacja pogody

- „stuff montażowy” czyli wszystkie pozostałe rzeczy których potrzebuje żeby złożyć wszystko do kupy

 Gdzie najtaniej dostanę te wszystkie rzeczy? Najlepiej jakby wszystko udało się kupić od jednego sprzedawcy, wówczas może mógłbym liczyć na jakąś zniżkę.

 

edit/

Ziomki, zajebałem się w boju i dodałem post w złej kategorii, jak czyta to ktoś z mocą sprawczą to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Sorry za zamieszanie.

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz dział może być 

2 godziny temu, mikosz napisał:

myślałem o Lumateku Attis 300W

dobry panel

poczaj po growshopach gdzie najtaniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym W sklepie w którym zamawiam wyprzedał się Attis ale zaproponowali mi Maroko 320 w tej samej cenie. Zamawiać Attisa w innym sklepie czy brać Maroko po zniżce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwają wciąż negocjacje, ale najprawdopodobniej biorę Maroko bo cena ciekawa a ludzie podobno chwalą. 

Cały sprzęt zamówiony, przewidywany czas dostawy środa-piątek bo jeszcze coś sprowadzają. Budżet już widzę, że solidnie przekroczony bo szacując wszystko wyszło prawie 5. W przyszłym tygodniu jak wszystko pójdzie po mojej myśli zaczynam fotorelację ?

Trwają wciąż negocjacje, ale najprawdopodobniej biorę Maroko bo cena ciekawa a ludzie podobno chwalą. 

Cały sprzęt zamówiony, przewidywany czas dostawy środa-piątek bo jeszcze coś sprowadzają. Budżet już widzę, że solidnie przekroczony bo szacując wszystko wyszło prawie 5. W przyszłym tygodniu jak wszystko pójdzie po mojej myśli zaczynam fotorelację ?

 

Czy jeśli mam zamówiony wentylator regulowany z dużym zapasem wydajności mogę pominąć wentylator wtłaczający? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, mikosz napisał:

Czy jeśli mam zamówiony wentylator regulowany z dużym zapasem wydajności mogę pominąć wentylator wtłaczający? 

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...