Skocz do zawartości
Mieszko1

Gotowy zestaw growbox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moglibysicie polecić jakis nieduży gotowy zestaw growbox z ledami, taki na 2 krzaki? Pełno tego w sieci ale nie chce kupić z jakimiś słabymi lampami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całość jakieś 1000zł, taki 40x40 byłby idealny, mam akurat dobre miejsce na niego. 

Najlepiej żeby było to w jednym dwóch sklepach bo wysyłka będzie za granice

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, taki mi w zupełności wystarczy na początek, pewnie tylko przydałby się jeszcze jakiś filtr? I jest chyba tylko jeden wiatrak, wystarczy? 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Dzięki za pomoc, jestem na etapie kompletowania zestawu. Mam 4 nasiona, 3 hulkberry i jedno northern light automaty. Zacznę chyba od jednego hulkberry i jednego northern light. Dokupywać do tego zestawu jeszcze jakieś nawozy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma byc jeden mieszak plus wentylator wyciągający z filtrem tak?  Tak wygląda moje zamowienie. I tak z ciekawości czy lampy LED z takiego czegoś https://allegro.pl/oferta/lampa-pierscieniowa-led-statyw-makijaz-65w-44cm-8934597515, nadają się do roślin? 

zam mail.pdf

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mieszko1 napisał:

I tak z ciekawości czy lampy LED z takiego czegoś https://allegro.pl/oferta/lampa-pierscieniowa-led-statyw-makijaz-65w-44cm-8934597515, nadają się do roślin? 

raczej nie

53 minuty temu, Mieszko1 napisał:

I ma byc jeden mieszak plus wentylator wyciągający z filtrem tak?

tak

6 godzin temu, Mieszko1 napisał:

Dokupywać do tego zestawu jeszcze jakieś nawozy? 

tam chyba jeden jest nawóz na kwitnienie, jakiś nawóz z azotem zawsze się może przydać, nawet biohumus z ogrodniczego będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...