Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

pomoc w wyborze nasionek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim!

Przygotowuję się powoli do kolejnej uprawy. I Chcialbym zasięgnąć waszej wiedzy i doswiadczenia. 

Poszukuje nowych nasionek. NIE AUTOMATÓW! Jakie nasionka i jakiej firmy polecacie? Z niedlugim okresem kwitnienia, dobrą jakością i żeby zbiory były duże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
W dniu 30/08/2020 o 10:10, Dobry_Człowiek! napisał:

niechce żadnych automatów i pół automatów. Wole sezonowe z kwitnieniem do 9 tygodni

Ja osobiście polecam Durban Poison od DP. Gdy przygotujesz odpowiednio miejscowke to rosną jak szalone. Mi wyrosły dużo większe niż podaję producent. Pół roku wcześniej odkwasilem wapnem i dodałem przerobionego obornika,przekopalem i nakrylem folią aby chwasty nie rosly,na wiosnę nasiona prosto w glebe poszly. Krzaki wyrosły duuze...za duże i dlatego miałem przypal.Po treningach różnorakich krzaki miały ok 3,5 metra wysokości i tyle samo średnicy. Plon ok 1,5 kg samych wysuszonych kwiatów. Moc 21-22% thc-dużo więcej niż w sklepie w opisie. A z kad to wiem??? Bo w policyjnym laboratorium mi pomierzyli he he 🙂 miałem 5 sztuk i jak wspomniałem byly po prostu za duże i stały się widoczne zbytnio. Naginalem je ale nie wiele to dało. Gdy masz odp miejsce i szatę roślina która pozostanie zielona do konca września początku października,to polecam. Najlepiej sądzić moim zdaniem gdzieś przy dzikich jezynach,które też potrafią wyrosnąć w odp warunkach do 3-4 metrów i są zielone do późnego października. Ciężko takie coś spotkać ale ja znalazłem i na drugi rok planuje 10 Durbanow tam ulokowac. Drzewa mogą się łamać od ciezaru kwiatów,warto je wspomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...